OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja uživam , burze se ne ostavljam jer mi dobro ide. Uvik san optimista kao i za OPTE.

e da zaboravih eno oni 10000 ide put gore.
ZAŠTO PLATITI VIŠE?

Izvjesnim preuzimanjem OPTE od Ht-a, ova firma će raditi ko bonbon i svi sretni i zadovoljni. HT-u napokon rastu prihodi i dobit, OPTE više nema problema s likvidnosti i opterećujućim kamatama, mogu samo zamisliti koliko HT može dobiti za tako “uljepšanu mladu”, ovo uopće ne bi trebala biti loša long pozicija.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Izvjesnim preuzimanjem OPTE od Ht-a, ova firma će raditi ko bonbon i svi sretni i zadovoljni. HT-u napokon rastu prihodi i dobit, OPTE više nema problema s likvidnosti i opterećujućim kamatama, mogu samo zamisliti koliko HT može dobiti za tako "uljepšanu mladu", ovo uopće ne bi trebala biti loša long pozicija.

Ovo je odlična i short pozicija, ja očekujem već danas divljanje cijene, pa čudi me da već nije, ovo je bomba od preuzimanja.

parchy
Gdje su nestali nalozi sa bida, pogotovo onaj od 10000kom? Bio sam u pravu kada sam napisao da je navlakač.

HT prijavio namjeru koncentracije s Optimom

cash je cash,a sve ostalo je sex!

HT prijavio namjeru koncentracije s Optimom



Dakle HT i Zaba će držati 70% OPTE, s tim što će Zaba podržati sve odluke HT-a, živo me zanima koliko bi HT mogao dobiti za OPTE ukoliko se neki stranac odluči ubaciti na naše tržište i samim time dobiti 10% korisnika, što za početak nikako nije malo.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


parchy
Gdje su nestali nalozi sa bida, pogotovo onaj od 10000kom? Bio sam u pravu kada sam napisao da je navlakač.

“Navlakač” u napadu @ 8,xx ! Ako vas žuljaju dionice, prilika je. Sad il’ nikad ! [emo_namigusa]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Da misli kupiti lupio bi po asku!

@koc
neznan zašto ali čini mi se da tih 10 000 kupnje su tvoji. Ma biće ovdje još i niže toga. Pozdrav.

Opet je pobjegao sa 10000kom. Izgleda da mu je dosadno pa se malo igra.

Optima Telekom stoji u dokumentu, je među značajnijim vjerovnicima identificirala HT jedinim razborito relevantnim potencijalnim strateškim partnerom u postojećim okolnostima. S obzirom na HT-ovu tehnološko-poslovnu osnovu, ekspertizu i iskustvo u telekomunikacijskom poslovanju, Optima očekuje da bi strateško partnerstvo moglo omogućiti značajne koristi sinergija koje se postižu u takvom odnosu.

Takvo strateško partnerstvo moglo bi omogućiti postizanje značajnih sinergija u području troškova te generiranje potrebnih iznosa gotovine što bi omogućilo otplatu dugova, održavanje i razvoj na tržištu integriranih telekomunikacijskih usluga na području Republike Hrvatske“, tvrdi se u dokumentu.

S obzirom na udjel koji HT može steći konverzijom svojih tražbina u temeljni kapital Optima Telekoma predlaže zasnivanje strateškog partnerstva koje implicira očekivanje da će ZABA (kao najveći vjerovnik i prema prijedlogu budući najveći pojedinačni dioničar) prihvatiti prepuštanje HT-u svojih budućih upravljačkih prava. Time bi HT stekao prevladavajući utjecaj i kontrolu u Optimi Telekomu, međutim pretpostavka predloženog plana restrukturiranja je zasnivanje i postojanje ugovornog odnosa između ZABA-e i HT-a, koji će omogućiti strateško partnerstvo Društva i HT-a, a što je podložno ishođenju odobrenja AZTN-a.
Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close