OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bananarama
Na to i ja ukazujem cijelo vrijeme, ali mnogi ne znaju šta znači izdavanje novih dionica.

@demizon

tako je,neće biti nikakvih novih dionica.

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Čini se da je HT zainteresiran čim tako nešto objavlju7je[emo_palacg]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha
Objavljuju jer po zakonu moraju objaviti….

Tcom je zainteresiran za optimu, nema bolje vijesti, a što se tiče koncentracije i agencije, naći će oni već načina,iako će do 22.7. bit oscilacija , zavisi tko što što izjavi, a na to smo već navikli na Diokiju.[emo_vrtimise]

vid'la žaba...

Da misli taj sa 10000kom kupiti postavio bi se višlje, ovako tera male da se postave iznad njega ili da lupaju po asku. Prozirno da prozirnije ne može biti.

Pod uvjetom pozitivne ocjene AZTN-a te potrebnih korporativnih odobrenja, T-HT će preuzeti kontrolu nad OT-om …. Cijeli postupak predstečajne nagodbe zakonski je ograničen na četiri mjeseca, što znači da rješenje treba dogovoriti do početka kolovoza 2013. U suprotnom vjerojatno je da će OT otići u stečaj. [emo_ooooo]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/uqqmIh1PJpa3BdaX6M7b2A==.pdf

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

AZTN[emo_smijeh] neki zaboravljaju da je DT vlasnik HT, a od danas ne vrijede više pozivi lokalnih političara, ako budu imali interes Olgica može samo plakati

Jedno pitanje iskusnijima:
Nije li HT-u jeftinije pustit da OPTE ode u stecaj i onda nizasto opet dobit tih 300 tisuca korisnika? Infrastruktura je ionako njihova.
Imam dionice OPTE i nije mi svejedno.

Nije samo HT ovdje zainteresiran, HT, Todex, EU tisuće ulagaća u 28 zemlju EUa…
… nastavite niz …

poruka za kocA – ostavi se burze i uživaj život.


Jedno pitanje iskusnijima:
Nije li HT-u jeftinije pustit da OPTE ode u stecaj i onda nizasto opet dobit tih 300 tisuca korisnika? Infrastruktura je ionako njihova.
Imam dionice OPTE i nije mi svejedno.

***tih 300 000 su od HT-a pobjegli glavom bez obzira, reci ti meni koliko bi ih se samoinicijativno vratilo u HT? [emo_smijeh] ovako će ih HT vratiti u paketu, to je njihov jedini interes, 500 milijuna već prihod nakon par godina stalnog pada prihoda HT-u dođe ko as na desetku

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

A zašto se ti ne ostaviš burze i uživaš u životu???

New Report

Close