OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kreće prema nebesima…..[emo_zloban][emo_novac][emo_palacg]

pokoj joj vječni daruj Gospodine…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

@ferre

amen![emo_smijeh][emo_smijesak]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Ma bravo dečki,neznam ko se još pametan iskrcava u petak i to na ovakvu vijest

Martić i Zaba predlažu da Hrvatski telekom preuzme Optimu


Ovo zvuči kao poziv očajnika u pomoć…no sumnjam da će AZTN dozvoliti ovako nešto

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

pa nije zaba p…. dim,da bi nešto neutemeljeno predložila tj nešto što nebi prošlo…i riječ je o “strateškom” partneru do te i te godine..[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Ne piše li u prijedlogu da bi HT bio vlasnik samo par postotaka Optime? Treba li u tom slučaju pričati o AZTN (kad će vlasnik praktično biti ZABA)?

kak znate da sam namrgodjen covjek?
znate kak ja znam da ste vi druker?sam treba pogledati najtrag par mjeseci kaj tiskate-drukate…nezgodna stvar kaj ivaj internet sve pamti!!!

kak znate da sam namrgodjen covjek?
znate kak ja znam da ste vi druker?sam treba pogledati najtrag par mjeseci kaj tiskate-drukate…nezgodna stvar kaj ivaj internet sve pamti!!!

kak znate da sam namrgodjen covjek?
znate kak ja znam da ste vi druker?sam treba pogledati najtrag par mjeseci kaj tiskate-drukate…nezgodna stvar kaj ivaj internet sve pamti!!!

@mrki2

svatko ima pravo pisati,ono šta misli…pa tako i Vi pa tako i ja.Nemoramo se uvijek slagati u mišljenjima niti to itko očekuje…ja nikad nikog ne napadam da je ovo da je ono!Tako da molim lijepo!

Lijep pozdrav

p.s.dobro je biti dioničar opte![emo_smijesak][emo_smijeh][emo_namigusa][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Ne piše li u prijedlogu da bi HT bio vlasnik samo par postotaka Optime? Treba li u tom slučaju pričati o AZTN (kad će vlasnik praktično biti ZABA)?

Ma nije problem tih par % koje bi SADA dobio HT, nego što je navodno želja ZABE i Martića da HT preuzme OPTE, a to znači da bi umjesto par % HT prešao 50%, a u tom slučaju nužna bi bila suglasnost AZTN, koju bi po meni jaaako teško dobili jer HT već drži velik udio na tržištu.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Za Matiju Martića kao osnivača kompanije Optima je poput djeteta koje želi dat u dobre ruke, to znači strateškom partneru, nekom iz branše, a ne nekom fondu koji će ga razbucat i preprodat, tako ja to tumačim (iz majčinske perspektive).

vid'la žaba...

New Report

Close