OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


O čemu ti pričaš, na Fini još nema ništa, provjereno

Vidi prika to što ti ne znaš o servisu predstečajne na FINA webU – nemoj meni spočitavati da nema ništa.Ima i tekako pogledaj predstečajne imaš link di imaš preboje, kompenzacije i sve između npr. Tele 2 i OPTE.
Malo se potrudi i pronađi.

[/quote]
Pa to stoji na webu od 21.06., kakve to veze ima s ročištem o utvrđivanje tražbina, koje je obavljeno 21.06. i rekli su da će ga obznanit kada ga objavi FINA, a FINA ga još nije objavila

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ma stari, možeš na webu vidit cili predmet i tražbine, preboje i sve ostalo : pdf downlodaj i otvori sve kompenzacije i slično ….
aj potrudi se malo i sam, imaš besplatni Info od fine i ljudi ti objasne kako ćeš to vidit.
pozz

Nije mi jasno šta čeka fina sa objavom zapisnika,jel ima netko kakve informacije?

Kao što rekoh nešto je čudno sa zapisnikom jer ga još nema na FINA webu.

Nešto se muti, jer je prošli zapisnik došao slijedeći radni dan. Ako i zanemarimo da je 24.6. bio radni dan za spajanje, zapisnik je danas morao bit na webu.

suprotno nekim tvrdnjama ovdje na ovom ročištu se moralo glasati o planu restrukturiranja ako su bili ispunjeni svi uvjeti tj. da su utvrđene sve tražbine. Zakon u članku 60 stavak 10 jasno konstatira da se može glasati i na prvom ročištu.

ZABA ima sasvim dovoljno glasova, uz malu pomoć svojih bankarskih kolega, da dobije 2/3 glasova i izglasa nagodbu.

Ako ZABA ne stoji iza plana restrukturiranja onda je pitanje što su svi oni radili zadnjih 5 i više mjeseci. Pa što je OPTE napravila plan predstečajne bez konzultacija sa najvećim vjerovnikom ?

Ako je tako to samo pokazuje nedostatak vizije i nesposobnost i uprave i najvećeg vjerovnika.
A to nije baš obećavajuće ni za OPTE ni za njen PSN.

Loki

ceka se gospon loki nebi li kakva naivna kukavica prodala jeftinije koju dionicu.

@loki @mrki2
Di ima dima ima i vatre….da je bilo sve po planu,prošla bi predstečajna onda,a nebi sad bili u ovoj situaciji biti ili ne biti naprimjer!šta je je…a i vikend je blizu..[emo_smijeh][emo_smijesak]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Predstečajna će proći.Stečaj je gubitak za vjerovnike.
I zato je vrijeme za ulaz,dok vlada strah i neizvjesnost.
A što fundamentavno vrijedi ispod 5,tko to šiša.Do tada ćese nakrcati oni sa velikim ušima.

U OPTE,lagano poniranje,pa jaći uspon i iskakanje i zatim ponor u bezdan!!!!!

@lopina

Slažem se , rast do 9-10 kn..

fina drži papire u ladici da se može još jeftino kupit dok ima drhtavih ručica,opasno se tu nešto kuha

Ne kuha se ništa, objava bi mogla uslijediti svake minute, ne čekamo samo mi malci na nju, provjereno

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

bit će ovdje uskoro 9 kn, pitanje je trenutka.

kakvi drukovi?? molim lijepo…

New Report

Close