OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nenad Bakić na svom je blogu HT-ovu dionicu jučer procijenio na 80-90 kuna. [emo_smijesak]
Tko je Nenad Bakić?
[/quote]
Ma nije za OPTE,valjda za HT.

Čini se da se ovdje neće ništa saznati do ponedjeljka, apsolutno nikavih informacija nema

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ovo je bilo ročište za utvrđivanje tražbina, pretpostavljam da nije bilo nikakvih odluka , ni glasanja, vjerovatno su utvrdili datum za to, ako neko nešto zna nek javi.

vid'la žaba...

ja sam provjeria Mrkijeve navode.istina je da min.pravos. i Fina prelaze na OT. Po meni je ovo super dionica kako san bezbroj puta ‘druka’ . jedino me straj da nas male nekako zakonski ne osisaju.

parchy
Ovdje ćete sami sebe ošišati kad ljudi vide da ništa od rasta. Prodati će i uletiti u neku drugu dionicu jer više neće biti u fokusu špekulanata i trejdera, što se već moglo jućer vidjeti.


Čini se da se ovdje neće ništa saznati do ponedjeljka, apsolutno nikavih informacija nema

pa nije ni ponedjeljak daleko , za jedan dan(24 sata) čemu uzbuđenje ,ako obijave pozitivne vjesti , ask će se prorijediti do 10-11 kn.

@koc

ddaa evo san se prepo ak vidimo 5.6 ili nize. iman jos 20 kuna u zepu za dokup dusebriznice.ovo ti nista nevalj,zar nisi vidija kako je od 5.5-8 kuna bilo cca 2000,3000 dionica . samo nece niko proda.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/GmhNOhfqxTPc8LHbGddaZw==.pdf

vid'la žaba...

Nema još ništa na FINA-i, ali zanimljivo da u subotu uprava nije radila, što mi govori da je prošlo ok[emo_cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

TOP10 uredno skuplja, sad je na malo do 86%.

@Mcinha
Nema još ništa na FINA-i, ali zanimljivo da u subotu uprava nije radila, što mi govori da je prošlo ok

—————————————–

Treba biti uskoro , ako krene bid sa punjenjem naloga , to je signal.

Pitanje je da li će to FINA danas uopće objaviti

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close