OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema dileme. knjigovodstveno ova dionica ne vrijedi pišljiva boba. nisam telekomunikacijski stručnjak, te se pitam:što to optima ima, a ht ne. ne vidim razloga što bi ih itko preuzeo.

pa ima u odnosu na HT – recimo izdanih25 puta manji broj dionica koje imaj cijenu 30 puta manju: dakle ispada ht 750 PUTA vredniji po cijenama dionica trenutno.Ja mislim da HT vridi 150-200 puta vise od OPTE ali 750 puta ne… zato i kupujen OPTE a ne HT

usporedi bilance ht i optime te onda još jednom razmisli.davno sam završio financijsko-računovodstveni smjer na ekonomiji, te su mi ovakvi argumenti neprihvatljivi. sretno ti bilo.

za 130kn imam na optimi telefon i flat internet od 4mb. To ne može nitko

@autolik

je li stvarno mislis da HT vridi 750 puta vise od OPTE.
P.S.fax nikad nisan zavrsija ali nije mi lose u zivotu.
sretno i tebi.

Može netko usporedit stvarnu vrijednost HT i OPTE?Da li je zaista HT par stotina puta vrednija firma od Optima telekoma?

Preksutra ti je predstečajna, danas i sutra moglo bi bit zanimljivo. A vidi Mrki2 HT je stabilna firma koja ima casheA.Neznan logiku HT bi li kupio OPte, neznan da li je Opte zanimljiva npr Todoriću a ima jako puno lgike da da.
U konačnici neznan da li se Opte prodaje. Volija bi da mi neko napiše ovdje ko sada kontrolira večinski paket dionica odnosno ko je realni vlasnik tvrtke, banke ili vlasnici dionica s obzirom na dug. Zanimalo bi me kad bi netko malo apsolvirao i obnveznice Opte te njihovu korelaciju sa cijenom dionice.
hvala

koliko zanimljivo ćemo se uskoro uvjeriti, i nije neka veličina naloga na asku do 9-10 kn.

drukeri svih zemalja za dolje – UJEDINITE SE.

samo pazite da se ne ponovi slučaj DIOKI-a sa PSN pa da i ovdje bude zaron od -40% u jednom danu!

Hm. Nešto se ovdje počelo kretati.

ovdje će biti “veselo” kad manji vjerovnici dobiju umjesto novca dionice obračunate po 10 kn pa krenu rasprodavati na burzi po principu “daj što daš”
sve do 5-6 kuna njima će bit OK smao da dođu do keša, a kamo li ako uspiju uvaliti dionice po 7 ili čak 8 kn

New Report

Close