OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u ovoj dionici, za male dioničare, ništa dobro.
bolje ostaviti lovu na šanku.

pa čak i ako prođe, trenutno imaginarni, deal sa Vladom RH, koja btw. ima manje novaca od OPTM koja ih uopće nema.

iako, za trejd uvijek ima prostora, tko voli sretno!


. nemam ništa protiv Opte,ali sam protivnik beskrupoloznih drukera.

Neeee, ne mogu vjerovati ovo što čitam!
To se usuđuješ napisati ti koji si bezočnim drukanjem navukao u DKVS i VLDS desetke malih ulagača s foruma, a onda im uvalio dionice i nestao!!!!
Čovječe pa koliko ljudi imaš na savjesti ne samo na tim dionicama nego i mnogim drugim i onda baš ti dijeliš lekcije o moralu i drukanju? TI???????
Što je najgore sam si nedavno priznao da često aktivno trguješ s OPTE, znači kad kupiš šutiš, kad prodaš krene drukerska tirada kako OPTE ništa ne valja! Sramotno i krajnje degutantno [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ljudska priroda me nekad stvarno plaši.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

glede OPTE, proćitati moje postove otprije.Rast neminovno slijedi, kada neznam ali po meni da.
p.s. zato sam i pun ko brod

Ja gospodine parci mišljenja sam da će ova dionica danas da se spusti ispod 7 Kn.Uskoro ide predstećajna nagodba i tko će platiti sve minuse i dugove – dionićari!!!!!

Lopina je, nažalost, u pravu, međutim zabaoravio je na moć ZABE. Ta moć je ne samo financijska, nego sveobuhvatna!!

alo mrki, pa ti lipo ovo ne kupuj i stoj vani jer ti ovo ništa ne valja.HM neka samo uskoro ode na 8,01 s malin zaleton, daklen neka skine 7,9 pa ćeš vidit di će…
9,5 min.

moj gospon parci prićaš o 7,9 pa 9.5 Kn … sanjaj sanjaj evo nas na 6 a uskoro i na 5 kako je lopina govorio…

[emo_smijeh]parci parci


moj gospon parci prićaš o 7,9 pa 9.5 Kn … sanjaj sanjaj evo nas na 6 a uskoro i na 5 kako je lopina govorio…

[emo_smijeh]parci parci

Sutra je ročište,moglo bi ovdje danas biti valova..


evo nas na 6 a uskoro i na 5 kako je lopina govorio…

ma jel? a tko će ti prodati po 6 ili čak 5 kn? ZABA? malo je reći da ispadaš smiješan nego i nešto gore, ali bit ću pristojan… očito si prodao tu svoju siću i zaradio par bureka pa sad drukaš na pad da kupiš ponovo na 7 kn…
ako je VART (kojem je perspektiva i nakon sklapanja nagodbe jaaaako upitna) zbog očekivanja sklapanja i samog sklapanja nagodbe narastao sa 8 kn na 22 kn, sličan film bit će i kod OPTE koja je ostvarila 26 milijuna EBITDA, naravno za strpljive, a ne za lovce na bureke…a ta lopinina lupetanja o računanju BV-u jedne telekom kompanije slobodno zaboravi jer samo pokazuju nezavidnu razinu nepoznavanja materije [emo_palacd]


moj gospon parci prićaš o 7,9 pa 9.5 Kn … sanjaj sanjaj evo nas na 6 a uskoro i na 5 kako je lopina govorio…

[emo_smijeh]parci parci


Najprije 8 i više.
Mislim da ste griješili što ste jučer ulazili u DIOKI,a prodavali OPTE.
Možda i niste,ako djelujete brzo,pa se možete vratiti i nazad.
Sindikat će vam ovu dionicu pump and damp i tu će biti večih valova.
Što je dionica manje vrijednosti/manja lađa od papira/to se jače ljulja na valovima.
Osmicu će sindikat probiti radi iskrcaja,a da bi se moglo izlazit na 8 i više jasno je da se dionica mora dobro napumpati.A nakon toga će vam sudbinu krojiti ZABA i dokapitalizanti koji ovo mogu dignuti i preko 10.
Netko je rekao da ne treba podcijenjivati ZAbu i fondove.Jasno,ali oni mogu sve,ali mogu biti pasivni.Inseideri znaju sve,ja znam da ovo fundamentalno ne vrijedi
više od tri-četiri kn ,što ne znači da neću možda ulaziti na 8 da bi izašao na 7,5 ili 8,5.To je trejderska svakodnevnica.
Iskreno ,da sam bio pri kešu jučer bi skupio koju tisućicu na 7,1x.
A da prodajem
INDG sa P/B=0,08
za kupiti OPTE
P/BV= 7,14:0,41/BV nakon predstečajne i dobiti za ovu godinu/
P/BV=17,41/procjena prema predstečajnoj nagodbi za 31.12.2013.

To mi izgleda mazohistički,a ja to nisam.

U OPTE bi biti malo meda i mlijeka,vodeni valo nadire.
Dugoročnije krv znoj i suze za zadnje kupce u nemilostdnoj igri ..tko zadnji magarac.

Ono što primjetim u medijima a to je vrlo dobra promo-kampanja koja traje već mjesecima….za uslugama OPTMe..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close