OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako prođe, na svaku vašu dionicu štampanje 17 novih.Bluemen kaže da neće sve odmah u prodaju.I ja se nadam da neće ali desetak milijuna bi se moglo pojaviti na prodaji i ako mirovinci ne podmetnu leđa /cca 6 kn je zadnja linija obrane/ ode to u bezdan.

Nove dionice ne mogu ići ispod 10 kn.
Stoga nije realno očekivati da će netko u ovoj krizi dati za nešto deset kuna da bi prodavao po 6 je nebulozno. To može samo Lopina.
[/quote]
Nećete vjerovata ali takvih imate koliko želite evo Rajfasen dokapitalizira LKPC po 850 a prodaJE PO 450……….

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

To su bila druga vremena. Sad će se upisivati nove dionice i kojeg smisla ima da npr Zaba prodaje dionice koje je kupila da bi upravljala firmom?
Pa upisati će ih upravo zato za bi mogla promijeniti način upravljanja a možda i našla novog kupca i za firmu i za dionice.


To su bila druga vremena. Sad će se upisivati nove dionice i kojeg smisla ima da npr Zaba prodaje dionice koje je kupila da bi upravljala firmom?
Pa upisati će ih upravo zato za bi mogla promijeniti način upravljanja a možda i našla novog kupca i za firmu i za dionice.

Koja druga vremena, vremena se nisu ništa promjenila, pa upravo se o tome i radilo u LKPC fondovi su sada većinski vlasnici a to im je navodno i bio cilj pogledaj na šta su je dotjerali a koliko se meni čini tome kraja nema i sam sam jednim djelom stradao u tim njihovim igrama.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Upoređujetekruške i jabuke. Državno poduzeće s privatnim.

Nije uopće za usporedbu. Ti fondovi su palionica tuđih novaca, banke tako ne rade.

Optima Telekom ostvario EBITDA-u od 26,5 milijuna kuna

zanimljivo izvješće,
može li netko jednostavno direktno napisati:
Zarada OPTE – trošak(trošak rada+servis kamata i duga) = toliko

KOLIKO JE toliko???
hvala

Po meni da li nam sutra slijedi test 9.5? ili prićam bezveze

Optimu će prije ili kasnije preuzeti HT.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Usporedba HT i OPTE.
Kako dečki gledate na ideju da prodam onaj paket HTa još od Ive Sanadera i novac uložim u OPTE?
Prvima dobit 35% doli drugima 25% gori,ujedno HT ima cijenu od 50%ALL TIME HIGH a OPTE od 2%ALL TIME HIGH.
Da li je dobar trenutak za dokup na 7 Kn.


Po meni da li nam sutra slijedi test 9.5? ili prićam bezveze

Da vidimo:

od 01.03 do 29.04 ova dionica se uglavnom trgovala izmedju 6 i 7 kn. Ajmo reci da je prosjek 6.5 i to na solidnim prometima.

Trenutno je na 7.98.

7.98 / 6.5 = 22%

Koliko je trejdera unutra koji imaju 22% plusa i sa kojom kolicinom dionica koji su spremni na iskrcaj kada “partizanski odred” danas izleti pred mašingeveru na reciklirane vijesti?

Da sam unutra, ja bi ih lagano pustio da krenu pa kada dodju do pola čistine počeo rokavelu i onda imamo situaciju “pogibe Boško”!!!

prosjek u navedenom razdoblju između 7,5 i 8 kn bliže 8, provjeri…, dakle…



Po meni da li nam sutra slijedi test 9.5? ili prićam bezveze

Da vidimo:

od 01.03 do 29.04 ova dionica se uglavnom trgovala izmedju 6 i 7 kn. Ajmo reci da je prosjek 6.5 i to na solidnim prometima.

Trenutno je na 7.98.

7.98 / 6.5 = 22%

Koliko je trejdera unutra koji imaju 22% plusa i sa kojom kolicinom dionica koji su spremni na iskrcaj kada "partizanski odred" danas izleti pred mašingeveru na reciklirane vijesti?

Da sam unutra, ja bi ih lagano pustio da krenu pa kada dodju do pola čistine počeo rokavelu i onda imamo situaciju "pogibe Boško"!!!
[/quote]

Čini se da kreće, dok jednom smrkne (HT) drugom svane (OPTE)[emo_smijeh]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ovdje će se stvari po mojoj malenkosti počet odigravat od cca 20.05., nadam se nabolje.
Najinteresantnije mi je da kad pogledan top 10 na recimo ksst i opte uočavam kako entry level na OPTE je ispod 100 000 Kn sto je stvarno sitan novac za 90% dionica.
Bilo bi zanimljivo imati uvid u recimo top 100 – te znati koliko % dionica je u top100.
Osobno mi izgleda da jako mali broj ljudi u ooj dionici.

New Report

Close