OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ loki
sve točno napisano…

Postoji realna opasnost da takvi dobavljači prodaju pod cijenu daj što daš i to je njihovo pravo…

Ako će firma imati xmilijuna manje duga i EBITDA 100 m kuna (promjena terminacije ima veliki efekt kao što znaš) onda se ne bojim neke prodaje po 2 kune, dapače.

HAkom napokon počeo raditi kaok spada, sa zakašnjenjem ali ipak, barem nešto…

Uostalom jedini izlaz i za njih i Metornet i H1 je prodaja HT-u, Vipu ili Tele 2

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

U drugi ponedjeljak 06.05.2013 je ročište u jutro oko 9 i 30 miniuta ako se ne varam…

vaša očekivanja gospodo???

A tvoje očekivanje? Koliko će se izdati novih dionica i po kojoj cijeni?


U drugi ponedjeljak 06.05.2013 je ročište u jutro oko 9 i 30 miniuta ako se ne varam…

vaša očekivanja gospodo???


Nema problema,predstečajna sigurno prolazi jer su vjerovnici stavljeni pred zid.
Predstečajna im daje nešto, stečaj ništa.I zato sigurno prolazi.
Jedina nada za dioničarte je većinski vlasnik koji mora pregovarati da i njemu
nešto daju,a ako se izbori za sebe,usput bi to ostvarili i mali dioničari.
Ali i on mora dati zeleno svjetlo,jer ako OPTE ide u stečaj njemu ostaje 0 kn.
Naravno i svim ostalim dioničarima.
Stečaj:analogno giljotini
Predstečajna nagodba:analogno doživotnom zatvoru
Ako prođe, na svaku vašu dionicu štampanje 17 novih.Bluemen kaže da neće sve odmah u prodaju.I ja se nadam da neće ali desetak milijuna bi se moglo pojaviti na prodaji i ako mirovinci ne podmetnu leđa /cca 6 kn je zadnja linija obrane/ ode to u bezdan.
Ali ima jedan veliki problem što je dobit,a ovu godinu ona je predviđena od
cca 10 mil,ili o,2 lipe po dionici ne pripada samo vama.Bv bi nakon dokapitalizacije,dobiti i otpisa trebao biti o,41Kn
BV o,41…. dobit o,2 Koliko to vrijedi?
Ne podcjenjivati sindikat.On je sposoban od giljotine napraviti veliku pobjedu.
Usudio bih se reći da su sposobni oživjeti giljotiranog.
Sindikat će vam na dan prihvačanja odluke o predstečajnoj nagodbi to medijski prezentirati kao veliki uspjeh pa bi dionica mogla poletiti gore,ali otrežnjenje će uslijediti malo kasnije.
Da ali kada se ispuca ta medijska podvala slijede preuzimanja.Svi operateri
na zemaljkskoj kugli će pod svaku cijenu nastojati kupiti OPTE i to po visokoj cijeni,tako da ćemo ovdje imati nagle polime i postepene oseke.

Pamet u glavu.Koristite valove,ali vodite računa da vas ne razbiju u obalu.
Mislim da još uvijek niste u prevelikoj opasnosti.Dapače.

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/financijska-izvjesca-glavna-tema-optiminih-sjednica-238534

Kupnja na 7 kuna je no brainer, jer nove dionice ne mogu biti plaćene manje od 10 kuna.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

@ lopina

samo da citiram vase stare postove

2011. godina – Ja aktivno špekuliram na TK.DKVS bi bila izvrsna kupnja i po 30 do 40 kada sam je počeo kupovati

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

TK-je su present, a još fiše future, ne razumijem kako vam to još nije jasno… OT je poslije HT-a najjači oprerater u TK u HR bilo u pristupnoj mreži (bakar), ili u prijenosnoj (optika)…, ovdje je future zagarantiran u ovoj ili onoj varijaciji

Za ime božje, skupština je 6.6.2013. ne 6.5. …
Pa što ni jedna informacija ovdje ne može biti ispravna…

Loki

@loki07
Tko uopće navodi skupštinu na taj datum???
Tada je ročište za PSN…

Ne ročište – koje sam krivo nazvao skupština (kao skupština vjerovnika, ne znam odakle mi to) je 6.6.2013.

Iz Rješenja o poretanju PSN:

VII. Zakazuje se prvo ročište na dan 06.06.2013. godine u 9,30 u Kongresnoj dvorani Zagrebačkog velesajma, 10000 Zagreb, Avenija Dubrovnik 15.

Loki

Ako prođe, na svaku vašu dionicu štampanje 17 novih.Bluemen kaže da neće sve odmah u prodaju.I ja se nadam da neće ali desetak milijuna bi se moglo pojaviti na prodaji i ako mirovinci ne podmetnu leđa /cca 6 kn je zadnja linija obrane/ ode to u bezdan.

Nove dionice ne mogu ići ispod 10 kn.
Stoga nije realno očekivati da će netko u ovoj krizi dati za nešto deset kuna da bi prodavao po 6 je nebulozno. To može samo Lopina.

New Report

Close