OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ok znači očigledno nemaš drugu umotvorinu nego i dalje onu da će ZABA i T com sve svoje dionice iskrcavati na burzi….[emo_smijeh]



tu je igra da zaba mora najprije podici cijenu dionice pa da ju proda nekom fondu koji je drzavni tako da niko neodgovara za nisa a da si banka naplati po x zarade ,tako se to radi jer ionako niko neis ne odgovara nikome ,pa nece ni ovaj put, tako da me nebi cudilo da ju napucaju na 35kn moje misljenje nije nagovor na kupnju ni prodaju samo moje misljenje.

Najprije imamo 50 milijuna dionica i novci P/E.
I možda bi mirovinci mogli i kupovati jer će biti dovoljnoda da cijena dionice
bude 6 kn za mirovince koji su untra s obzirom na 300 mil MCAP.Jer ako su kupovali po 265 imaju razloga da sa kupnjom po 6,a možda i po 1o ili 20 ili možda i više smanje prosječni ulaz.Ali to je samo predpostavka da će ZABA
svoje smeće prebaciti mirovincima,ali realno uvijek moguće.Pa mirovinci su
poznati sakupljči financijskih promašaja banaka.Ni prvi ni zadnji put.

Kratkoročno sindikat trlja ruke jer je izgledno da će vas nakrcati smećem,a vi ćete čekati i dokupljivati u očekivanju da će vas mirovinci spasiti.
Igra asocijacija:OPTE je iznad 8,sindikat je zadovoljan!!!!!!!
Tko će biti zadnji magarac????
više
[/quote]

dali je u pitanju trejdanje, prikupljanje,bilo kakav oblik trgovanja na duže ili kraće staze sve će imati uspjeha jer radi se o dobroj kompaniji sa redovnim i povećanim prihodima, dobar f.i.
vrijeme će pokazati
treba skupljat na ovim razinama
ovo nije prava vrijednost ove kompanije

Evo, ovaj s 4000kom pokazao da nije glumac…opalio do 8,50kn..tako treba…nije ovo uopće loša firma koliko to neki ovdje nagađaju…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

nepsutaju i nepustaju da poraste dobra kontrola.

Osim sto baljezgate samo gor edole itd,. imate nove odluke Hakoma vezano na terminaciju poziva u mobilne mreže koje će se mijenjati sa cca 0.20 lipa mislim na 0.10 lipa u periodu od 1-2 godine.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@dkinvest26

neka raspali do kraja-danas do 16 sati.. do 9 kn ask,da možemo idući krug ,val…

ajmo drukeri naprid,vec kako je ko vani za doli ili unutra za gori.
malo ste dosadni, aa?
[emo_namigusa]

@parchy

Nema ovdje drukanja,jednostavno je podignuta ljestvica između 8,10 kn -bid do 8,90-9 kn..ask…

plovi na valovima…

http://zse.hr/default.aspx?id=44842

vid'la žaba...

koja mirnoća u zdanjih 60 minuta- bid ili ask gospodo odaberite-8 kn do 8,10 kn ili po asku do 8,90 kn -9 kn…

ne ide OPTE nikuda dok se ne riješi predstečajna

izgleda da se danas “testira” osmica…

New Report

Close