OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lacoste
Kupio od tebe i prodao na 8.7.hvala.pozdrav

Ova igra se zove Igra asocijacije.
Asocijacija je da je fair cijena 8 kn.Kako predstečajna nagodba sigurno prolazi
jer druge nema,jer u protivnom gube svi i vjerovnici i vlasnici,to će se iskoristiti za pumpanje i iskrcaj.
Što će nakon dokapitalizacije biti 51 mil dionici,što bi nakon predstećajne nagodbe BV trebao biti 0,41 kn nakon dobiti od 2 lipe po planu za ovu godinu,to
zaista nema nikakve važnosti.
Jer sindikat je majstor da dionice koje nemaju težine,one su lakše što imaju
manje pokriče u kapitalu,pa lakše lete.
Dokle,ovo ide do pojma nemam kolko.Vrijeme je za iskakanje.Naravno,ako ste član sindikata
da možete i pričekati,jer sindikat zna dokle ovo ide.

Kratkoročno med i mlijeko,bježite,dugoročno samo krv,znoj i suze!!!!!

Moram reći da su me brojke OPTE ugodno iznenadile, definitivno jedna od firmi kojoj ne treba strahovati od predstečajne nagodbe, jer će se sve završiti u najboljem redu…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Stoper na 8,57kn bi mogao izdržati jedno kraće vrijeme…nadam se ne predugo![emo_smijesak]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

lacoste
Tvrdio si da bi moglo potegnuti na 11kn, danas tvrdiš da bi moglo do 9kn, a prodao si na 8kn. Tko je ovdje lud???

Solidna kupnja iznad 8, ako je dobra za HPB dobra je i za male.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

o dosado dosadna…napiši neku novu umotvorinu ako je imaš[emo_smijeh]
i ako hoćeš još trejdati budeš po višim cijenama i opet dobro, jel tak?[emo_namigusa]


Ova igra se zove Igra asocijacije.
Asocijacija je da je fair cijena 8 kn.Kako predstečajna nagodba sigurno prolazi
jer druge nema,jer u protivnom gube svi i vjerovnici i vlasnici,to će se iskoristiti za pumpanje i iskrcaj.
Što će nakon dokapitalizacije biti 51 mil dionici,što bi nakon predstećajne nagodbe BV trebao biti 0,41 kn nakon dobiti od 2 lipe po planu za ovu godinu,to
zaista nema nikakve važnosti.
Jer sindikat je majstor da dionice koje nemaju težine,one su lakše što imaju
manje pokriče u kapitalu,pa lakše lete.
Dokle,ovo ide do pojma nemam kolko.Vrijeme je za iskakanje.Naravno,ako ste član sindikata
da možete i pričekati,jer sindikat zna dokle ovo ide.

Kratkoročno med i mlijeko,bježite,dugoročno samo krv,znoj i suze!!!!!

Nevjerojatno ovčice se uvijek same skupe za šišanje.

Na svakoj razini cijena je bilo isto. I na 200 kn i na 50 i na 25 i sad ovdje na 8.

Opet pušite marketing sa rastom prihoda od kojih lijepo piše Tomić da je:

“U apsolutnom iznosu najveći rast bilježe prihodi od interkonekcije koji su u 2012. godini dosegli 39,1 milijuna kuna. ”

Ali nisu prihodi 39,1 nego 140 nije EBITDA 26,4 nego 73,3 itd. no lijepo je da se dionice kupuju na osnovi članka sa nekog portala koji ne može niti brojke copy-paste-at kako treba.

Izgleda da nitko uopće nije pogledao njihovu prezentaciju plana predstečajne. Tko je pročita sa razumijevanjem i pogotovo tko pogleda tablice sa planovima sve će mu biti jasno.
Kome nije neka kupi i po 5 i po 10 i po 15.

Vidimo se na istom mjestu i sa istim razlogom za nekih godinu i pol dana – ako se ne pojavi neki ‘stranac’.
Na cijeni vjerojatno oko 1-2,5 a možda i niže…

Loki

@gruba

nije problem,samo naprijed ja sam svoje odradio za ovaj put…

@ Loki.
Ako Dalekovd sa -EBITDA vrijedi X koliko vrijedi OPTE sa 10m€ EBITDA?
Dug im je slican cak i nakon preuzimanja imovine u Dalekovodu.

realno, matematicki firma ne vrijedi nista
Ali isto tako ne vrijedi niti jedna mala banka u RH pa ih ljudi ipak kupuju ili spasavaju sa svjezim novcem

Koliko HT-u vrijedi x korisnika a koliko Zabi xm kuna kredita.
Tu ti je igra.

A HT ce u 2014 imati znacajan pad dobiti, znas i sam i za roaming i za moguce nove cijene interkonekcije, parice i ostalo.

U svakom slucaju zanimljiva igra..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

tu je igra da zaba mora najprije podici cijenu dionice pa da ju proda nekom fondu koji je drzavni tako da niko neodgovara za nisa a da si banka naplati po x zarade ,tako se to radi jer ionako niko neis ne odgovara nikome ,pa nece ni ovaj put, tako da me nebi cudilo da ju napucaju na 35kn moje misljenje nije nagovor na kupnju ni prodaju samo moje misljenje.


tu je igra da zaba mora najprije podici cijenu dionice pa da ju proda nekom fondu koji je drzavni tako da niko neodgovara za nisa a da si banka naplati po x zarade ,tako se to radi jer ionako niko neis ne odgovara nikome ,pa nece ni ovaj put, tako da me nebi cudilo da ju napucaju na 35kn moje misljenje nije nagovor na kupnju ni prodaju samo moje misljenje.

Najprije imamo 50 milijuna dionica i novci P/E.
I možda bi mirovinci mogli i kupovati jer će biti dovoljnoda da cijena dionice
bude 6 kn za mirovince koji su untra s obzirom na 300 mil MCAP.Jer ako su kupovali po 265 imaju razloga da sa kupnjom po 6,a možda i po 1o ili 20 ili možda i više smanje prosječni ulaz.Ali to je samo predpostavka da će ZABA
svoje smeće prebaciti mirovincima,ali realno uvijek moguće.Pa mirovinci su
poznati sakupljči financijskih promašaja banaka.Ni prvi ni zadnji put.

Kratkoročno sindikat trlja ruke jer je izgledno da će vas nakrcati smećem,a vi ćete čekati i dokupljivati u očekivanju da će vas mirovinci spasiti.
Igra asocijacija:OPTE je iznad 8,sindikat je zadovoljan!!!!!!!
Tko će biti zadnji magarac????
više

New Report

Close