OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@prorok111

dajte molim vas odbijenac od 100%, ako bude biti će do 11-12 kn…

U idućim danima…

lacoste
ključna riječ je ako bude!

Poštovani kolege,

lijepo Vas sve molim za mišljenje. Nisam baš na burzi od jučer ali priznajem da ovu temu nisam baš pratio bar dvije godine…
Želio bih nešto sredstava uložiti u ovu dionicu jer mi se svakim danom čini sve privlačnija. Mislim da su ove cijenovne razine jako niske, te da postoji realna podloga za rast.
Molim za mišljenje i optimiste i pesimiste. Ponavljam, s obzirom na cijelokupnu
situaciju, mislim da ide prema dobrom. Ali ne pravim se pametan… Zbog toga i želim čuti Vaše cijenjeno mišljenje.
Svaka rečenica koju napišete pomoći će mi pri odluci.
Hvala unaprijed i srdačan pozdrav…

kakvih tu sve ima investitora pa ako je dionica pala sa 1xxkn na 6 i firma se sreduje nije propala,i znamo tko i zasto je stiskao dolje da se cim preje preuzme, normalno da ce se vratiti na 15-25 kn,samo nece mozda sutra ali mozda za par tj,

@vdt
Ne traži mišljenje na forumima od drugih-to moraš sam odlučit…

moje dosadašnje iskustvo kaže : dočim se o nećem puno prića i sve zna bježi bre odavde.
tribalo je mezit na 5,6 – 6,6 :: bilo ih je ko u prići i to bi bilo 30-50% dobiti ovino o izlasku na 7,5 – 9,5 Kn.
OPTE je sada razvikana a di će ići ? hm e kad bi ja znao. Zašto ne na 1 Kn sa 50 mil. novih dionica i poslom koji je u padu- telekomunikacije.
Zašto ne na 100 Kn pa bila je 280 ako papirića nebude u opticaju i neko veći odlući ući unutra – neki fond ili slićno : nestat će ih.

@parchy

drži se maksimalno skoka do 11-12 kn,ako do njega dođe ,Kupnje od 6,5 kn do 7,50 kn..ostalo su iluzije u skorije vrijeme…[emo_ooooo]

Vaš link …
Vaš link …
Vaš link …

ali mora se priznati kako će znatan utjecaj imati Zagrebačka banka, čiji će cilj može se čuti na telekom tržištu biti prodaja Optima Telekom nekom drugom jakom telekom operateru ili fondu
Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Šta glumi ovaj sa 50000kom na 0,85kn?

Pokazuje da ima čak 40 000 kuna keša, demonstracija moći[emo_namigusa]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Sutra,9.4.je sastanak uprave i nadzornog odbora ,informacije radi…

vid'la žaba...

Pa dokle će se više prodavat,jel netko nešto zna šta mi neznamo!???

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close