OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad če to domene na 6-7 kunića
strpljen spašen

nadam se da neće u špičkovinu…fakat nebi bilo dobro..[emo_zloban]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Mislite da će ZABA rasprodavati dionice uz diskont od 30% (prema sadašnjim cijenama). Ako i bude prodavala to će vjerojatno biti +/-10%, dakle od 9-11kn. Banka je to…, prije će u dobit nego u gubitak. Ako moraju izgubiti, to neće biti puno…, dakle, ima se prostora za ulaganje ovdje…


danas u top 10 nema vise rba fonda znaci on je jos ovih dana rasprodavao ostatke, to znaci da je konacno kraj padanju?????'

RBA, prodavali po 8,to će biti teško savladiva brana,iako će sindikat pokušati nešto spakirati,čak i kroz medije da bi mogli izlaziti bez gubitka.
Ova cijena od 7 je izvrsna za izlazak,naravno na temelju fundamentalnih pokazatelja.
Čuvajte se sindikata,oni će vas ošišati u DLKV i OPTE i DIOKI.

Veliku vecinu dionica su kupili burekdzije, naravno koji ako ne zarade 30% u 2 dana prodaju odmah.
Nazalost, tako je to kada burzu shvacas kao kladionicu a to 90% ljudi shvaca.

Zato ce vjerojatno jos i pasti ali sto je tu je…

Jedina solucija je porez na spekulativnu dobit, bez zezancije..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Veliku vecinu dionica su kupili burekdzije, naravno koji ako ne zarade 30% u 2 dana prodaju odmah.
Nazalost, tako je to kada burzu shvacas kao kladionicu a to 90% ljudi shvaca.

Zato ce vjerojatno jos i pasti ali sto je tu je…

Jedina solucija je porez na spekulativnu dobit, bez zezancije..

da, takav porez bi zaista bio učinkovit, vjerojatno bi se više poštovale stvarne vrijednosti, prilike…, ja bih odmah potpisao…

e sad, burekdzije sa +30% mogle bi kupiti i cijele burekdžinice, tako da mislim da se radi o rasponu od +3% do – 10,15%, vjerojatnije u minus…

Prosjek trgovanja ovih zadnjih 7 dana je oko 7.70kn, Tehnički gledano imamo jaku potporu na razini 7.00-7.20 i otpor na 8.20kn. Sljedeći tjedan možemo očekivat dogovor,pristanak vjerovnika na uvjete iz nagodbe pa možemo očekivat daljni rast. Nadam se i većem prometu na burzi a i ljepšem vremenu

Nešto se kuha vani, DAX,FTSE i ostatak su već dobrano u minusu. Danas izlazi NFP koji ako bude loš može dodatno pogurati dolje, BDI indeks pada danima vjerojatno zbog napetosti u Sjv. Koreji… hm hmh možda je bolje biti vani.

Ja san svoje proda na 7.5 i sada drukan za doli da bi kupio opet jeftinije.


Prosjek trgovanja ovih zadnjih 7 dana je oko 7.70kn, Tehnički gledano imamo jaku potporu na razini 7.00-7.20 i otpor na 8.20kn. Sljedeći tjedan možemo očekivat dogovor,pristanak vjerovnika na uvjete iz nagodbe pa možemo očekivat daljni rast. Nadam se i većem prometu na burzi a i ljepšem vremenu

I ako se dogovore da će dokapitalizirati 48,5 mil dionica po 10 kao što piše
u predstečajnoj nagodbi cijena dionice ide gore i daljnji rast.Kratkoročno
možda duzgoročno ispd 6,mislim da ću dočekati 4 za šest sedam mjeseci,tj sa
FI3Q2013.kada bi i u bilanci trebali biti vidljivi efekti dokapitalizacije.
A što će se dogoditi kada počme stampedo kojeg će izazvati dokapitalizanti.
A što bi se moglo dogoditi ako sadašnji većinski počne prodavati po ovim cijenama svjestan da bi nakon dokapitalizacije moga kupiti možda i duplo dionica,ako mu je već stalo da ih ima.

Kratkoroćno pojma nemam,dugoročno samo krv,znoj i suze!!!!!!

ja se ukrcavam ljudi
sretno nam svima

nema ko da rusi ovo ide polako na 8kn,htijeli to mi il ne matematika radi svoje

slažem se, destrukcije nema

New Report

Close