OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@alomantij -bit će zanimljivo narednih dana

u slučaju da nije prvoaprilska šala naravno 🙂

Nadam se da nije,ne bi bila neka fora

Vidjeti ćemo za nekoliko dana po trgovanju,prometima i skokovima cijene.

Ako ovo nije prvoaprilska šala 10 kn će uskoro biti 30kn…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Vaš link …

Za sada ima još jedan izvor koji ovo premosi

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

nesmiju se oni saliti sa takvim stvarima,sta je vama.


Vaš link …

Za sada ima još jedan izvor koji ovo premosi

i pritom se poziva na onaj prvi.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Naravno da takve izjave nisu za “1. april!, ali tko je kod nas ikada odgovarao za nešto slično.,.. osim toga spominje se Adris, netko je jednom primjetio – da mi je samo cent od svake vijesti o ulasku Adrisa u određeni posao bio bi milijuner….

Ima još jedan zanimljiv članak istog autora, a nije izbačen za ‘1.april”:

Tako uz Zagrebačku banku koja je najveći vjerovnik i koja postaje vlasnik 38,7 posto, slijedi HT s 6,8 posto, skrbnički račun u Zagrebačkoj banci s 4,0 posto, Matija Martić s 3,6 posto koliko dobiva i RBA, a ostatak 43,1 posto čine ostali dioničari, o čemu smo već pisali na ICTbusiness.info. Ovime je jasno kako nitko neće imati velikog utjecaja, ali mora se priznati kako će znatan utjecaj imati Zagrebačka banka, čiji će cilj može se čuti na telekom tržištu biti prodaja Optima Telekom nekom drugom jakom telekom operateru ili fondu.
Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Prava informacija, biti će zanimljivo sutra!

Ajmo ovako, ono sto je meni realno da je prica isla ovako.
1. Zaba vec neko vrijeme neznba sto ce sa OPTE, ima preko 500m kuna duga unutra i najradije bi to rijesila nekako.
2. Tele 2 se prodaje vec neko vrijeme, i to ozbiljan proces koliko ja znam
3. Agorkor i Adris su pupcanom vrpcom vezan na Zabu i zajendo rade od 1990 i medjusobno si premjestaju portfelj itd (npr. Adriatica).
4. Zaba bi sigurno htjela dati OPTE HT-u (jer ium je isto maticna banka) samo sto tamo razgovaras sa Njemcima pa je lakse na bratski svojima.

5. Mislimd aje ovo tek prica kao pa mogao bi Adris, on ima love i Agrokor progutati Tele 2 i OPTE (oba 2 se prodaju) samo je pitanje tko ce ih financirati.

6. Po meni sto ce OPTE i Tele 2 Adrisu kada je za njih puno bolja prica CO ali samo kroz financiranje Agrokora mi ima smisla iako i to tesko zvacem…

7. MIslim da su ovo samo razmisljanja prva sto bi mogli sa OPTE i Tele 2 i ima smisla ali tesko da ce samo tako proci.

8. tek se predstecajna mora dogoovriti i izglasati da se zna o cemu se barata.

9. Po meni jedini prirodni kupac je HT. Ne pase mi, jer je to samo dokaz da je liberalizacija nula bodova, da je doveal do toga da ce HT kroz zaradu na OPTE i zateznima kamatama koje im je obracunavala preuzeti firmu… Ali tako je kako je.

Ako nista, zanimljivo je i raj za tradeanje pa eto , barem da se nesto dogadja..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close