OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupovao pre neki dan po 6,35 malo trejdao a danas zadnji dokup na 7,40. Čujemo se na 10.[emo_namigusa]

Izgleda da je rasprodaja gotova, već pola sata nema većih naloga na prodaji niti udaranja po kupnji [emo_smijesak]

Pitanje – kad se sklopi nagodba i to objavi na burzi, koliki skok cijene je realno očekivati? Preko 10 kn to uopće ne sumnjam, ali što mislite, do koliko bi moglo potegnuti?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@parchy

[emo_namigusa][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

ne mogu vjerovati da sam zakasnio kupiti po 7,40 kn!
neću valjda sada morati skidati s prodaje??? [emo_ljut]

Ide pruga priko Perkovića[emo_smijeh][emo_palacg]

Mjesecima nije bilo nikakvih komentara a sad abrdo tipa firma je ok, to je avion, ovo ono.
Dakle gomila brze love je ušla koja bi jednako uložila u Magmu.

Firma vrijedi isto kao i prije, niti više niti manje, samo što (vjerojanto=) , jer plan još nije prihvaćen neće propasti.

Fundamentalno vjerojanto ne vrijedi niti 10 kuna ali DLKV ne vrijedi niti 2 kune ako ćemo iskreno pa je opet cijena 10 kuna i fondovi će dati svoga casha 10 kuna.

isto vrijedi i za VART i gomilu ostalih firmi sa berze…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@Beton 7,65-8kn beton ni gori ni doli.Lp



@Beton
7,65-8kn beton ni gori ni doli.Lp

neka, neka…kad se vratimo u utorak dobro raspoložni s produženog vikenda dići ćemo OPTE u sat vremena na 10 kn [emo_smijesak]

Preko 30.000 komada pomalo nervozno čeka na kupnji iznad 7 kn….ali nema im više tko prodati.
Što ćemo sad? [emo_smijesak]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

sad će ona na 7 tu sam ja čekam

nece to vise nikad na 7 kn


sad će ona na 7 tu sam ja čekam

A tko je taj koji će ti prodati? Raiff. su po svemu sudeći danas do kraja izašli, a oni koji su od njih kupiili nisu ludi prodati ti po 7 kn sad kad je firma pred spasonosnim restrukturiranjem i dokapom po 10 kn [emo_smijesak]

p.s. sjeti se fondovskog iskipavanja na Varteksu također na 7-8 kn pa za par dana na 12-14 kn

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close