OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Pers

Nije namjera vrijeđati ali neodgovorno je tuđim novcem nešto plaćati 100,200 ili koliko već KN a prodavati po 6 i 7kn…sa svojim neka svatko čini što ga je volja, ali sa tuđim bi trebala postojati nekakva odgovornost( i materijalna i moralna)!
Ovdje se svakako ne ponaša u maniri dobrog gospodara…a ako je već došlo do pogrešne procjene u investiciji onda svakako treba za svoje članove izvući što je više moguće kapitala, a ne što manje!!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Vaš link …

na ZSE izašao cijeli plan

vid'la žaba...

ide po 10 kn pretvorba..ne znam ko prodaje po 8?

Ovo je tehnički problem o kojem sam pričao jučer, inflacija.


ide po 10 kn pretvorba..ne znam ko prodaje po 8?

onaj tko je kupovao po 268, 168, 68 i 18.

Sigurnije na 5, a možda i niže, koliko novih dionica dolazi, i u kolikom udjelu vlasništva ostaju dosadašnji imatelji ?

Što se tiče transparentnosti, mislim da je Optima među prvima. Informacije se uvijek objavljuju na vrijeme i nema muljanja.


ide po 10 kn pretvorba..ne znam ko prodaje po 8?

a što ti misliš da će oni kupiti tvoje dionice po 10 kn??! hahaha, odvalit ću od smjeha, sad mi je jasno zašto je ekipa navalila kupovati danas [emo_smijeh]

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

ovdje se jasno vidi tko je v nutra a tko van.Razmem škvadru kaj je ušla unutra da navija za porast dionice ali ovi kaj bi vratili vreme da kupe po 6,7 i budu unutra.Nevjerujem da bu te taj film gledali.

moje je mišljenje dokup od10 do 12..vidjeti ćemo do sada nisam griješio..
posjedujem dionice Optime i ovo nije nagovor na kupnju nego moje mišljenje

meni je ovdi super šta tvrtci svaku godinu raste dobit i prihod.Dug je evidentan i kao takav predstavlja problem. Za oformit mrežu od 300 000 zadovoljnih korisnika kroz marketing, diskonte i ostalo triba uložit.
Možda ovo ode i na 2 Kn kao što je netko kupovao Belje po Kunu ali naposlijetku će se lijepo omastit brci.Ovdi je malo ćudna situacija glede toga što nije državna tvrtka već privatna za koju neko i mari i brine se.
U svakom slućaju bit će zanimljivo.

New Report

Close