OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi iz rajfice jos uvijek iskipavaju ocito

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Sada se rješavamo trejdera i dobrim djelom reiffeisena…do 10kn rizik nebi smio postojati a možda ni iznad…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

@ajkulazg
mislim da griješiš i da oni više ne prodaju jer sve se skida s aska, a oni su uvijek tukli po bidu. Možda su prodali sve što su namjeravali, a onda je otvoren put prema gore[emo_cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

kolega je nešto radio sa optimom
kaže da plaće na vrijeme i firma šljaka
sve im je veći prihod i da imaju dosta posla i da se njemu čini firma ok
a kaže da je martić bio u firmi obrati se radnicima i rekao da če sve biti u redu
da su ušli u predstečajnu i da če i prije i poslje poslovat dobro
ja pročešljao fin.izvješće
kupio i želim kako sebi tako i svima koji su in puno uspjeha

Jel`stvari neki misle da je mudro dali mogućnost Reiffeiseinu da rasproda što mu je ostalo 2kn skuplje u odnosu na jučer ?

8,16 prosječna danas…na cca 50 000kom..vjerujem u više razine i povoljan rasplet ove nagodbe za sve strane(na reffeis. žalost)!!!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Očigledno da ovi iz rba imaju zadatak držat cijenu što niže

Jer u ovakvom bull trendu po bidu može prosipat samo onaj tko dionice nije kupio svojim novcem i igra igru za nekog drugog a to je već materijal za hanfu.

Da mogli bi, imaju još artiljerije za takav poduhvat

Izgleda da su već krenuli…..a sad vi njima kupujte natrag po 8,5 ono što su oni jučer vama prodavali po 7kn. [emo_smijeh]

Evo ih na 8,50kn…zašto uzeti više kad mogu manje..ionako rade s tuđim novcem…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Evo ih na 8,50kn…zašto uzeti više kad mogu manje..ionako rade s tuđim novcem…

Ja sam se ponadao da ćemo danas do 10 kn, ali ne daju trejderi i fond. Ajde prodajte sve po 7 kn kad vam je 9-10 kn previše [emo_plazi]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close