OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima neko malo više detaljnijih informacija ali provjerenih: dug/prihodi, broj korisnika usluga, koliki dio duga koji je stvoren je uložen u infrastrukturu ,marketing.
fala in

@Loki

Nije squeeze problem već bi mogao biti način na koji će dokap biti izveden. Imaš li ti koji info koje su kombinacije u pitanju, Optimaši su tvoji susjedi, jel?

ajmo ovako, sto se tice poslovanja imate dosta dobar izvjestaj na stranicama optime.
Neki put treba nesto I procitati priej investiranja.. vec je sve vise puta receno.

A sto se tice dokap/konverzija ako vjerovnici nesto konvertiraju u capital po vecoj cijeni od trenutne onda ako ce prodati partner sigurno nece prvo dokapitalizirati po 10 kuna pa prodati po 3 kune jer je to krivicno djelo…

firme vrijedi isto kao I prije, mozda cak I manje jer su sigurno izgubili korisnike u predstecajnoj ali burza nikad nije racionalna

evo imate dioki koji odmah odjednom vrijedi 10 kuna po dionici, nit je profitabilan, nit ima utrzivu imovinu

dslekovod je pak 50 kuna nit je profitabilna nit ima imovine osim VE I Officea koji ionako idu vjeorvnicima I opet ostane x mil kuna duga.

uglavnom firma ne vrijedi nista vise nego prije mjesec dana ali ocekujem da ce burza lijepo reagirati kada se prihvati /ako se prihvati plan predstecajne.

sve je stvar PR-a, uvijek bila I ostat ce

Autor ima dionice OPTE I ovo nije nagovor na kupnju niti na prodaju

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

to uopce nema veze sto i kako ,ako se dogovore cjena moze potegnuti cak i do 20kn, to nema veze sa nikakvim pravilim pogledajte, ostale firme tu koje su 5 puta vise u dugu i nemaju nikakvih prihoda ,a cijene dionica su 50kn i bit ce spasene jer su nekome rodacu unutra,ja vjerujem da ce dionica rasti bar do 12kn, nije nagovor na kupnju ni na prodaju, ali ovaj fodn mi nije jasan, ni ti ljudi koji menaderima daju placu,i kakvi su to menaderi ,protiv koga i za koga rade,on umjesto da se trudi za vise prodati on se trudi za cim nize prodati,ZASTOOOOOOOOOOOOOOO, ovaj fond se mogao bez problema na 20kn skipati,danas da nije fond kipao cijena bi skocila barem na 12kn,neznam kakva je to logika ???????”


to uopce nema veze sto i kako ,ako se dogovore cjena moze potegnuti cak i do 20kn, to nema veze sa nikakvim pravilim pogledajte, ostale firme tu koje su 5 puta vise u dugu i nemaju nikakvih prihoda ,a cijene dionica su 50kn i bit ce spasene jer su nekome rodacu unutra,ja vjerujem da ce dionica rasti bar do 12kn, nije nagovor na kupnju ni na prodaju, ali ovaj fodn mi nije jasan, ni ti ljudi koji menaderima daju placu,i kakvi su to menaderi ,protiv koga i za koga rade,on umjesto da se trudi za vise prodati on se trudi za cim nize prodati,ZASTOOOOOOOOOOOOOOO, ovaj fond se mogao bez problema na 20kn skipati,danas da nije fond kipao cijena bi skocila barem na 12kn,neznam kakva je to logika ???????''

To vjerojatno nikad nećeš saznati,ali po nekim transakcijama zaključujem da bi trebali osvanuti novi igrači u TOP-u 10, a isto tako je moguće da se fondovi zbog odljeva korisnika moraju rješavati nekih dionica kako bi ih mogli isplatiti, evo RBA je odlučio da će to biti OPTE vidjet ćemo ide li do kraja.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


ovaj fond se mogao bez problema na 20kn skipati,danas da nije fond kipao cijena bi skocila barem na 12kn,neznam kakva je to logika ???????''

a šta te to briga? isto je bilo na VART kad se fond iskipavao, pao je na 7-8 kn, a onda u par dana na 14 kn

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Kada bi se trebalo znati da li je prihvacena predstecajna??

Unaprijed zahvaljujem

cash je cash,a sve ostalo je sex!

DANAS 8+[emo_smijesak] Mogao bi opet bit tornado. (moje skromno mišljenje) u išćekivanj dobrih vijesti



CCA 100,000 komada jos

Danas je prošlo još 70.000 komada, neka je 20.000 trejdanje, znači sutra su komplet vani?
[/quote]

možda im je puno manje ostalo jer svi računate da su velike količine trejdane, a možda uopće nisu nego je skoro sve bila njihova prodaja???

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

@ajkulazg
Ovih dana…

A ovih dana bi se mogli rješiti i vrlih reiffeisenovaca PA PRAVAC GORE!![emo_namigusa]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Ide li OPTE već danas na 10 kn??? [emo_novac]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Do 10 kn ima oko 8000 komada [emo_cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close