OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako god ja sam još danas podebljao dokap po 10 na sadašnjih 6,60 je sasvim ok

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

To su kolega samo špekulacije…eto ja uzeo 1600kom danas čisto na špekulaciju…gubitak je nažalost isto tako moguć…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Ulaz je O.K. al kada imamo velikog koji bezuvjetno izlazi i ova cijena može biti previsoka.


Ulaz je O.K. al kada imamo velikog koji bezuvjetno izlazi i ova cijena može biti previsoka.

Izlazi ili izlazio, što se mene tiče može netko i iz HT-a izaći i zatući cijenu na 50 kuna, ali to ne odražava realnu cienu Ht-a

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Htio sam reći: zašto platiti više??


Htio sam reći: zašto platiti više??

Od kuda znaš da če nastaviti izlaziti,a ako će i nastaviti izlaziti ne znaš hoće nastaviti prodavati na 6. Da je htio mogao ju je srušiti i na 5 ,a kao što znamo ispod 6 nije išla?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

izgleda da je i velik Reiff. shvatio da to može ići po puno više od 6 Kn.

neće sa 7 niti u korekciju na 6,6 … he he moglo bi ovo lijepo potegnuti.
ovo nije druk nego činjenica kao i svi moji postovi napisani prije a obrisani od strane adminA.

slažem se. mislim da bi sutra mogli na novi uzlet. Ovo je prelicno nika cijenu za vrijednost ove dionice

Konj je stavil nalog na 4,90 umjesto 6,90 i tak lepo počastil čoveka na 6,35!
[emo_bijesan]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

zakasnio ja na ovih 25%, vrteći brojke po excelu. [emo_naivan]

polako. prodaju i kupuju tzv. burek traderi..
biti ce opet po 7 kuna

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close