OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sam nek prodaju, dabogda propali i sve na dnu rasprodali 😀

točno je da su plaće redovite i prihodi se iz godine u godinu povečavaju
očekujem da če vjerovnici prihvatiti predstečajni plan a potom dionica ide visoko
mislim ljudi ima tu firmi koje se u pet puta večoj banani pa prolaze predstečajne zato misli globalno djeluj lokalno optima[emo_palacg]

Tako nekako…
Neke firme danas imaju dokap po 10 kuna a cijena im je 50 kuna a tek trebaju izaci iz negativnog poslovanja.
Dakle osim smanjenja duga, tek trebaju unapriejditi poslovanje.

Tu imas samo visak duga i puno manje problema sa poslovanjem (iako ih naravno ima, i to puno)….

Ali burza je takva, neracionalna, uvijek i svugdje..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

zaba je vecinski vlasnik!!!?? znate onu staru. ma koliko se vi trudili naposlijetku sve pripadne bankama- sto ce banka s opte? pa prodati naravno.
koliko ovo vrijedi? kolika jedobit a koliku su troskovi s kamatama kao bitnon stavkon?

moze li neko malo detaljnije.hvala.

meni se ovo cini prilikon

ima li neki rok za nadopunu dokumentacije koja se tiče predstečajne nagodbe?

Mislim da će predstečajna proći bez problema jer OPTE je svemirski brod u odnosu na ostale u predstečajnoj, da čovjek ne povjeruje, ali OPTE zarađuje

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ma ok slažem se, pitam samo postoji li neki rok da možemo pokušati odgonetnuti datum kad bi trebalo biti novih vijesti…

45 dana od 12.02 ili tako nekako, dakle za par dana.
Pise na fini
Pretpostavljam dokap po 10 kuna (kao i dlkv) i slicno…
Iako bi trebao realno dokap ici po vecoj cijeni jer firmi ne treba novog casha vec postojeci dug u kapital…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@a zasto po 10 dokap zast ne po 1kn kakve veze ima opte i dlkv? Lp

za par dana hmmm znači možemo očekivati sve “burniju” trgovinu ovdje


45 dana od 12.02 ili tako nekako, dakle za par dana.
Pise na fini
Pretpostavljam dokap po 10 kuna (kao i dlkv) i slicno…
Iako bi trebao realno dokap ici po vecoj cijeni jer firmi ne treba novog casha vec postojeci dug u kapital…

ZTD , malo istražite prije investiranja..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

naravno naravno…thx.


ZTD , malo istražite prije investiranja..

New Report

Close