OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Kamata 6%.
eto kako
I malo makinacije.

OPTE EBITDA 15%
METRO EBITDA 35%

kamata nije odgovor.
[/quote]

Ma da ?

Metronet debt/revenue=3.1
Optima debt/revenue=1.87
[/quote]
nije pisao taj podatak u članku.
porazan podatak za obje kompanije.

Poklanjaju firmu kod Varaždina jer sele u Italiju. I ne, firma nema dugove


Kao mamac za potencijalne primatelje dara suvlasnici su naveli Optima Telekom, kao jednog od klijenata. [emo_smijeh]

22.02.2013 > T: 19.02.13 Pros. cijena: 7,00
RB Dioničar Broj %
1. MARTIĆ MATIJA 1.859.569 65,94%
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 160.514 5,69%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 138.471 4,91%
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 98.789 3,50% -12000
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 96.633 3,43%
6. AZ OMF 76.582 2,72%
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.809 1,52%
8. ŽUVANIĆ ROLAND 30.301 1,07%
9. JOVIČIĆ GORAN 20.200 0,72%
10. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 14.353 0,51%

Tu je kredit Zagrebačke banke koja je pristala refinancirati postojeći kredit uz povoljnije uvjete, odnosno s grace periodom od dvije godine te otplatu 5 milijuna kuna duga na osam godina sa 5,5 posto kamata. Dosad su kamate bile 7,5-8%.”.

Vaš link …

Nije OPTE, ali je dobar indikator

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ovi i dalje ribaju cijenu dolje. pa jel oni misle kompletno van? ima netko kakvu info kak napreduje ovo sa predstečajnom?

“Optima Telekom se pritom izvlači, dogovori s najvećim vjerovnicima su pri kraju. Kako se može čuti sigurna je nova uprava, ali bez sadašnjeg većinskog vlasnika i predsjednik Matije Martića na čelu. Jer on, smatraju vjerovnici, pretežito banke i veliki financijaši je i kriv za trenutnih više od milijardu kuna kratkoročnih i dugoročnih obveza. Možda bi bilo najbolje da i Optimu i H1 netko veliki izvana kupi za pristojan novac uz otpis barem dijela dugova koje su stvorile banke dajući novac šakom i kapom.”
http://www.ictbusiness.info/kolumne/cebit-i-srbija-i-pomoc-it-tvrtkama-drug-linic-na-zacelju-kolone-blokada-il-deblokada-hakom-i-legalizacija

Badava je čučat na bidu ovi iz RBA Investa su već na vikendu, ujutro nešto istresli i finito.

Kad je onomad OPTE počel padati, moglo se primjetiti celi kup naloga n 6.xx.
Sad je komotno ta razina i ne vidim razloga zakaj ne v miru skupiti ponešto.
Možda se i (ne) zahebem.
[emo_naivan]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Da se kojim slučajem danas odigralo
10 x 6,14 (umjesto 6,15)
i
10 x 6,20

imali bismo ukupni promet od 123,40 [emo_kuna].
Nije l’ to niz za početak jen’nog divnog prijateljstva?
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ja sam kupio OPTE, znam da firma radi i isplaćuje svoje djelatnike,čak i zarađuje,iako nedovoljno za kamatu,ali zarađuje. Nekima je bila dobra po 300,meni je savim OK po 7,nisam ju kupio po 6 jer uvijek postoji ali…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ima li netko osnovne podatke o Bnetu ka dih je Vip preuzeo, prihode i ebitda?

Ne kužim ove iz RBa Investa da malo smanje pritisak na prodaju cijena bi se digla i mogli bi prodavat na višim razinama

New Report

Close