OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S obzirom na sve zadnji kvartal i nije tako loš

bitno je samo da se ovo sa zabom rije[i cim prije i da ju ne gule vise toliko ako je moguce. jedno pitanjce. jel mogu oni trenutno spajat nove korisnike ili je opet sve na standby-u?

Izvjesce srednja zalost.
smanjen dug dobavljacima, ali i korisnici su u padu.
Ali opet 76m kuna je 76 a ne -120 kao pola firmi u rh

spajaju i dalje…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

http://www.vecernji.hr/biznis/investicije-su-drustvo-su-dovele-nepovoljnu-financijsku-situaciju-clanak-510191

1. MARTIĆ MATIJA 1.859.569 65,94%
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 160.514 5,69%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 138.471 4,91%
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 110.918 3,93% -17000
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 96.633 3,43%
6. AZ OMF 76.582 2,72%
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.809 1,52%
8. ŽUVANIĆ ROLAND 30.301 1,07%
9. JOVIČIĆ GORAN 20.200 0,72%
10. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 14.353 0,51%

Ima li tu šta novoga? Predstečpajna je u toku,ali po meni neusporediva sa predstečajnima na građevincima. U kuloarima bruji da nema nikakvog problema za tvrtku i da se kadrovi neće smanjiti. I sam sam korisnik i ne namjeravam ih mjenjati.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Pa logično je za očekivati da će imati dobar odljev korisnika.
Mediji u RH neznaju razliku dobiti i prihoda a kamoli će predstečajne nagodbe i stečaja.

Po meni H1 je upitan (jer se svađaju), optima se nekako taljiga do prodaje nekome

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Samo da se rba istrese pa možemo lagano prema gore.Trenutno ne vidim razloga zašto bi netko kupovao po asku.
Hvala im na prodaji po 6kn.Ja sam još uvijek njihov korisnik i ostat ću dokle god sve radi ko vurica.


Pa logično je za očekivati da će imati dobar odljev korisnika.
Mediji u RH neznaju razliku dobiti i prihoda a kamoli će predstečajne nagodbe i stečaja.

Po meni H1 je upitan (jer se svađaju), optima se nekako taljiga do prodaje nekome


Ako sam dobro shvatio misliš da će Optima imati odljev korisnika? Ne vidim razlog tome, usluga im je sasvim ok i jeftiniji su od HT-a znatno. Do sada nisam s njima imao nikakvih problema za razliku od lidera na kojeg se ne bi vratio za brdo karamela, isto tako znam za dosta ljudi koji bi prešli u Optimu samo da imaju mogućnosti.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.business.hr/kompanije/metronetu-konacno-krenulo-u-prosloj-godini-13-3-milijuna-kuna-dobiti

kak je njima uspjelo preživit do profitabilnosti uz duplo manje prihode?

Možda bi Škegro mogao dat kakav savjet Martiću kako doć do EBITDA marže od 37%.


http://www.business.hr/kompanije/metronetu-konacno-krenulo-u-prosloj-godini-13-3-milijuna-kuna-dobiti

kak je njima uspjelo preživit do profitabilnosti uz duplo manje prihode?


Kamata 6%.
eto kako
I malo makinacije.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close