OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iskreno nisam toliko upucen u svu tu proceduru oko predstecajne nagodbe. oni su vjerojatno bili vrlo dobro upoznati sa svime (uprava) i zbilja mi nije jasno, ako bi im to olaksalo poslovanje, se nisu prijavili. s druge strane blueman kaze da sumnja u isplatu kamate. cinjenica je bila da su bili blokirani zbog nepodmirenih dugova prema ht-u i cinjenica je da su ta dugovanja podmirili jer su ponovno poceli spajati korisnike. odkud pare, ne znam niti ja, jer ako su ih i imali, zasto su si dozvolil da ih ht blokira. vidjet cemo vrlo skoro kakvo je stanje sa korisnicima i tko bezi vanka. jel netko zna, kad se isplacuje kamata, ponedjeljak ili ?

Blokada, a nije zbog promjene cijene ?

vid'la žaba...

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/mVbFOtJDEiSUwky9yEARbw==.pdf

Predstečajna

Mortadela je konj s maslinama.

Zagreb, 11. veljače 2013.

Obavijest vlasnicima obveznica i dioničarima OT-Optima Telekoma d.d.

OT-Optima Telekom d.d. obavještava javnost da nije uspjelo osigurati dodatna sredstva radi isplate
dospjele kamate na obveznice te slijedom prednjeg, obavještavamo vlasnike obveznica oznake
OPTE-O-142A da nismo u mogućnosti isplatiti kamatu sukladno obvezama iz Prospekta.
S obzirom na prednje, Društvo je odlučilo žurno pokrenuti postupak predstečajne nagodbe te je
danas sukladno Zakonu o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi predan prijedlog za
pokretanjem postupka.

Mortadela je konj s maslinama.

Ovo će biti zanimljiva predstečajna nagodba, banke nemaju utržive imovine, glavni dobavljač ne može u vlasničku strukturu i nije mu u interesu da opstane.
Baš me zanima kako će ovo završiti, sada mi je jedini interes ovdje što imam internet kod njih.

dobro je netko prošli tjedan napisao, OPTE ide stopama VLDS, MGMA, HGSP….
ovi koji su mislili da kupuju jeftino po 8 kn izgleda da su se gadno preračunali

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

početak kraja…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Obavijest sa ZSE:
OT-Optima telekom d.d. – nastavak trgovanja

11.2.2013 12:14:11

Temeljem Rješenja Burze (Klasa: UP/I-451-01/13-01/6, Urbroj: 536-13-2) od 11.02.2013. godine nastavlja se trgovanje dionica i obveznica društva OT – Optima telekom d.d. oznake OPTE-R-A i OPTE-O-142A. Trgovanje se nastavlja u 12:30-12:45 po modalitetu predotvaranja produženo za trajanje varijabilnog završetka, a nakon toga počinje kontinuirano trgovanje.

Mortadela je konj s maslinama.


dobro je netko prošli tjedan napisao, OPTE ide stopama VLDS, MGMA, HGSP….
ovi koji su mislili da kupuju jeftino po 8 kn izgleda da su se gadno preračunali

ide Optima u dučan “sve po jednu kunu”

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

je, ovo je jedino realno i pravo rjesenja ukoliko postoji.
sada dati nekome 20m kuna za kamatu na obveznicu je suludo.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Nekakva nagodba će se sigurno desiti, tako da stavljati u isti koš Magmu,Validus i sl. nije baš primjereno. Ovo može biti i novi početak. U likvidaciju ne vjerujem!! Dobro blueman kaže ovo je najbolja varijanta, zato se i čekalo do dospijeća plaćanja kamata na obveznice….

nije mi jasno kako netko ima hrabrosti kupovati ovu dionicu po većoj cijeni nego li je bila prije objave predstečajne nagodbe.. s obzirom da Optima imovine nema.. stvarno je tržište u bikovskom trendu

New Report

Close