OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

napokon akcija, nekakva

Bilo bi zanimljivije da siđe još koju kunu..[emo_smijesak]

Netko izlazi, ali netko drugi je čekao i brao one “petstotice”…..
Jedino kolega “blueman” zan što se ovdje zbiva……

inače, netko joj je fino na tehničkoj ucrtao “double bottom”. ak tak ostane može bit svasta narednih dana

Nemam pojma
vjerojatno RBA izlazi do kraja (RBA balanced i ostali fondovi)

Iskreno mislim da kamatu na obveznicu nece isplatiti jer neznam od kuda ako H1 paralelno blokiran.

Po meni ide predstecajna nagodba (kako i treba) i smanjenej duga po obveznici za min 70%.
Paritet nemam pojma.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Slažem se sa bluemanom a to ćemo i vrlo brzo saznat

samo mi nije jasno zasto su bacili u medije da ce isplatiti kamatu ako to nisu u stannju

iskreno sumnjam da su “mali” kupovali danas, mozda jesu nesto, ali ovakve velike količine da bi im netko iz top 10 uvaljao-sumnajm. netko je cekao da se ovo smece od rba počne kipat kak spada i sad cemo vidjet kud misli dalje dionica

tehnički za sad izgleda ok

Niti jedna firma sa obveznicom nije u 2012 isplatila kamatu ili ne promijenila uvjete (cak i Atlantic mijenja uvjete jer ne moze ispostovat)

Tako je kako je..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


iskreno sumnjam da su "mali" kupovali danas…

Već si zaboravio istu ovakvu situaciju na Validusu kad je bila “super prilika” kad su se mali krcali na 8..pa na 6..pa na 4…pa na kraju više nitko nije htio ni po 0,5 kn??!?
Imaš istovjetni primjer i MGMA kad se fond iskrcavao na 8…6….4…sad ti je na 0,5 kn pa nitko neće
Ili primjer HGSP gdje je kupnja sad na 0,8 kn i nema više trgovanja.
Mislim da 99% malih ulagača previše olako ulazi u ovakve enormno rizične “investicije”…

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Nemam pojma
vjerojatno RBA izlazi do kraja (RBA balanced i ostali fondovi)

Iskreno mislim da kamatu na obveznicu nece isplatiti jer neznam od kuda ako H1 paralelno blokiran.

Po meni ide predstecajna nagodba (kako i treba) i smanjenej duga po obveznici za min 70%.
Paritet nemam pojma.

Po mojim saznanjima od predstečajne nagodbe neće biti ništa, zašto, zato što nisu u zadanom roku predali zahtjev za predstečajnu nagodbu, dapače nikad bar u javnosti nisu ni govorili da imaju namjeru podnijeti zahtjev. Koliko ja znam rok je bio fiksan, i država nakon tog roka ne može više zaprimati nove zahtjeve. Slobodno, neka me netko ispravi ako sam nešto pogrešno napisao.

New Report

Close