OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a jesu se usrećili s optimom, a i mi s njima u pm…pa oni imaju ot-a more 🙂

Ali nema imovinu ili mogucnost rasta kao ostali puleni koji razvijaju “tajne” projekte po svijetu prodaju LNG terminale po milijardama kuna.

Ma stvar je jednostavno, netko ide vn i nema kupaca, kao i svugdje..

Kao sto rekoh tipujem na RBA jer nakon pada NEXE-a ne ostaje im puno toga u portfelju a povlacenja udjela ima svakodnevno
Okrenimo se gdje zivimo..
Jad i bijeda…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Antiša i Opte da li se sičate njegovih hvalospjeva

Jesam li ja jedini od ovdje aktivnih forumaša kupio danas dionice optime?
Iskreno ne znam više šta da mislim, bez ikakve vijesti je roknulo u nekoliko dana 60-ak %, baš sam gledao preko vikenda mojedionice.com, iz TOP 10 nitko nije prodao, pojma nemam šta ovdje slijedi. Ja ovo malo dionica što imam ne prodajem, ako će stečaj, neka, možda dobijem u stečajnom postupku koji kabel za uspomenu.
Lijepi pozdrav svima ovdje, pogledat ću ovu temu ponovno za kojih 3 mjeseca, naravno, ako će do tada uopće i postojati više….

Jel ima netko podatak po kojoj je cijeni kupovao AZ mirovinski fond kako bi lakše sračunao koliko mi je mirovine opljačkano do sada.[emo_smijeh]


Jesam li ja jedini od ovdje aktivnih forumaša kupio danas dionice optime?
Iskreno ne znam više šta da mislim, bez ikakve vijesti je roknulo u nekoliko dana 60-ak %, baš sam gledao preko vikenda mojedionice.com, iz TOP 10 nitko nije prodao, pojma nemam šta ovdje slijedi. Ja ovo malo dionica što imam ne prodajem, ako će stečaj, neka, možda dobijem u stečajnom postupku koji kabel za uspomenu.
Lijepi pozdrav svima ovdje, pogledat ću ovu temu ponovno za kojih 3 mjeseca, naravno, ako će do tada uopće i postojati više….
vidim ljepo ulazes prema svojoj FA analizi .kupim pa pogledam dali uopce postoji firma za 3 mj, [emo_palacg] tako ulaze veliki fundamentalista

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sad si se našao praviti pametan, bez brige nisam ja zaboravio našu zadnju diskusiju. Pročitaj par postova prije par dana šta sam napisao koliko sami izložen na optimi, sa današnjom kupnjom oko 7 % portfelja, ovo što sam napisao više da sebe nasmijem. I stojim iza ovoga, račun nije blokiran, a u današnje vrijeme u drugim slučajevima vidjeli smo kojom lakoćom vjerovnici blokiraju račun firme, ovdje to zasad nije slučaj. A ti koji se u životu nisi usudio napisati šta si i po koliko kupio nemaš baš i neki kredibilitet. Pa ti se javljaš isključivo na temama gdje su zabilježeni u kraćim periodima oštri padovi, i z….. , naravno ti si sve predvidio, ali si se uvijek javio nakon pada, a vidim i žešću crtu sadizma kod tebe. Ljudi kolega inverter znao je za sve padove, uvijek kupovao na dnu a prodavao na vrhu. Kad ćeš skupiti hrabrosti da napišeš kad si nešto kupio, ovako je tvoja uloga dežurne babaroge, i to ti je sve stari moj.

Nisi jedini kupio, evo ja sam nesto uzeo malo.
Ako cemo razglabati o fundamentima osim ADRS, par turista (koji su isto klimavi) nema bas nekih bajnih firmi.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

vecolinho@ pobrisao je moderator,nema veze..uglavnom krhko je tvoje znanje FA ,kad ides uopce i 1% portfelja ulozit u ovaj JUNK od dionice..
i ne obracajh mi se vise …ignore …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Recite vi što hoćete, ali meni je osobno OPTE već sada najveći zgoditak tjedna.[emo_namigusa]


vecolinho@ pobrisao je moderator,nema veze..uglavnom krhko je tvoje znanje FA ,kad ides uopce i 1% portfelja ulozit u ovaj JUNK od dionice..
i ne obracajh mi se vise …ignore …

i meni je žao što je moderator obrisao. bez brige neću se tebi obračati više, samo te lijepo molim, onda tamo gdje inače ne pišeš molim te nemoj me niti citirati, ponavljam cijelu priču si ti započeo, imaš pravo ignore opcija u ovom slučaju najbolja….

izgleda da nitko iz top 10 nije prodavoa onaj dn kad je proslo oko 6000 komada. nekom je ocigledno dopizdila nelikvidnost ili su vidjeli negdje bolju priliku. ja sam iskreno mislio da je i rba uvaljao dobar dio ali sam se očigledno prevario.

New Report

Close