OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne, samo nema kupnje.
Situacija je ista kao i prije godinu dana, stovise bolja
ali sentiment je takav kakav je.

A mozda ide i u stecaj.
prodajte

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Nekome fali za skijanje

Isforsiran pad. Nije li dolnja blokada trebala biti 9,77? Kako je onda cijena 9 kn?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

bojim se da je ovo nagovještaj još lošijih vijesti, sada kad imam određenog iskustva na ZSE, moje je mišljenje ide vijest u vezi optime iza 16h, naravno nakon zatvaranja trgovanja.
Neki dan sam se zezao koliko mali mi je minus na optimi, novi update je 57,45% minus, ali fala bogu ovu investiciju sam i tretirao kao visokorizičnu tako da samo 5% portfelja mi je u njoj, ne znam ukoliko ne bude vijesti kroz nekih desetak dana o stečaju, mislim da ću ipak sitnu dokupit, ako bude na ovoj cijenovnoj razini.

Ovo nije poziv na kupnju ili prodaju iste, vlasnik sam dionica Optime, i ne znam šta da radim, tj. znam, mislim….[emo_vrtimise]

barem ima sada kupnje[emo_smijeh]

Dionica će rast kada i posljednji optimist postane pesimist![emo_smijeh]
Ostavio sam još malo za uspomenu kako sam negdje pročitao “samo su dvije stvari beskrajne ljudska glupost i svemir”

Želim vam ugodan vikend!

Kolega nije valjda da ste sve prodali? Nisu vam baš trebali ti certifikati[emo_beztona]

Kolega alomatij ja sam svoje dionice oženio, nadam se da će i Martić udati svoju curu.

To se svi mi nadamo,a ima nas sve manje

Najveći dnevni promet ove godine, to bi trebao biti dobar znak?

Šteta što ga je popratio i najveći ovogodišnji pad a ne rast

nije me poklopilo, mislim na kupnji, baš me zanima jel ide kakav članak kroz nekoliko sati……..

New Report

Close