OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dokaz da se u HR ne trguje prema rezultatima već ZSE postoji sama za sebe, kao neka vrsta mogućnosti stjecanja dodane vrijednosti uz manipulaciju i istiskivanje malih…

Ima mnogo dokaza, dovoljno je pogledati dinamiku na nekim tvrtkama u kojem smjeru idu a nemaju vizije niti financijske poluge.

Ovdje je mrtvilo, gubitak ulagača, dionica za zaborav.

istina, evo jučer sam bio na bidu na 18 s 2200kom pa tko se htio malo istovariti mogao je. čak sam i razmišljao da poklopim onu dvojicu na 20,00 i 20,30 s cca 1200kom i još dignem za ostatak cijenu gore. no mislio sam kome i kada ću ja to prodati, pa ovje nema bida niti volumena već mjesecima unatoč pozitivnim pomacima svako tromjesečje.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Dokaz da se u HR ne trguje prema rezultatima već ZSE postoji sama za sebe, kao neka vrsta mogućnosti stjecanja dodane vrijednosti uz manipulaciju i istiskivanje malih…

Ima mnogo dokaza, dovoljno je pogledati dinamiku na nekim tvrtkama u kojem smjeru idu a nemaju vizije niti financijske poluge.

Ovdje je mrtvilo, gubitak ulagača, dionica za zaborav.

istina, evo jučer sam bio na bidu na 18 s 2200kom pa tko se htio malo istovariti mogao je. čak sam i razmišljao da poklopim onu dvojicu na 20,00 i 20,30 s cca 1200kom i još dignem za ostatak cijenu gore. no mislio sam kome i kada ću ja to prodati, pa ovje nema bida niti volumena već mjesecima unatoč pozitivnim pomacima svako tromjesečje.

[/quote]
kolega, da li ste Vi ipak u petak uzeli 30-ak tisuča optime?

eto,dok si se ti nećkao netko je to sve lijepo pokupio i nije se zapitao ni kome ni kada će to ,a i po kojoj cijeni prodati…čovjek kupio pa si negdje misli,neka se to malo po malo paca,pa ću zaviriti nakon 2-3 godine da vidim jesam li što zaradio..!??




Dokaz da se u HR ne trguje prema rezultatima već ZSE postoji sama za sebe, kao neka vrsta mogućnosti stjecanja dodane vrijednosti uz manipulaciju i istiskivanje malih…

Ima mnogo dokaza, dovoljno je pogledati dinamiku na nekim tvrtkama u kojem smjeru idu a nemaju vizije niti financijske poluge.

Ovdje je mrtvilo, gubitak ulagača, dionica za zaborav.

istina, evo jučer sam bio na bidu na 18 s 2200kom pa tko se htio malo istovariti mogao je. čak sam i razmišljao da poklopim onu dvojicu na 20,00 i 20,30 s cca 1200kom i još dignem za ostatak cijenu gore. no mislio sam kome i kada ću ja to prodati, pa ovje nema bida niti volumena već mjesecima unatoč pozitivnim pomacima svako tromjesečje.

[/quote]
kolega, da li ste Vi ipak u petak uzeli 30-ak tisuča optime?

[/quote]

2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 160.514 5,69%

Imam feeling da se u kupnju uključio ovaj skrbinčki. Kupovali su prije 18 mjeseci nekoliko tisuća komada i to na cijeni 40kn ili više. Al vidjet ćemo kroz par dana…

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

OPTE još zasigurno čekaju teški dani,no mislim da su dobar dio odradili,imaju veliki dug,ali se sada po malo vide pozitivni pomaci …iza njih stoji ZABA koja potiho kupuje,dakle teško da će u stećaj kako sada stoje stvari…po mojim saznanjima[neformalno] priličan broj pretplatnika je uzeo OT pakete[a i ja ] zbog bahatluka[prvenstveno] ht-a i naravno velike razlike u cijenama…ja eto moram priznati otkako sam u optimi da mi se račun za internet i telefon više nego prepolovio…ne znam kakva Vi imate iskustva s njima -ja sam prezadovoljan[bar za sada]…mišljenja sam da dioničari ovdje neće vidjeti dividendu par godina,ali s druge strane dionica ima perspektivu exponencijalnog rasta [pod uvjetom da se reorganizacija i konsolidacija poslovanja odradi kako treba,a to će potrajati negdje do proljeća na godinu…]no kupiti i po ovoj cijeni -mislim da je isplativo,pogotovo za one strpljive,koji imaju vremena čekati…ja optimu trenutno nemam u portfelju ,ali ovih dana trebam dobiti neku zaostalu lovu i vrlo vjerovatno ću kupiti opticu,pa neka stoji …do sljedećeg proljeća uostalom ako bude kako treba će biti još perja za dokupljivanje…živi bili pa vidjeli!!!





Dokaz da se u HR ne trguje prema rezultatima već ZSE postoji sama za sebe, kao neka vrsta mogućnosti stjecanja dodane vrijednosti uz manipulaciju i istiskivanje malih…

Ima mnogo dokaza, dovoljno je pogledati dinamiku na nekim tvrtkama u kojem smjeru idu a nemaju vizije niti financijske poluge.

Ovdje je mrtvilo, gubitak ulagača, dionica za zaborav.

istina, evo jučer sam bio na bidu na 18 s 2200kom pa tko se htio malo istovariti mogao je. čak sam i razmišljao da poklopim onu dvojicu na 20,00 i 20,30 s cca 1200kom i još dignem za ostatak cijenu gore. no mislio sam kome i kada ću ja to prodati, pa ovje nema bida niti volumena već mjesecima unatoč pozitivnim pomacima svako tromjesečje.

[/quote]
kolega, da li ste Vi ipak u petak uzeli 30-ak tisuča optime?

[/quote]

2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 160.514 5,69%

Imam feeling da se u kupnju uključio ovaj skrbinčki. Kupovali su prije 18 mjeseci nekoliko tisuća komada i to na cijeni 40kn ili više. Al vidjet ćemo kroz par dana…
[/quote]
izgleda da nitko i top 10 ne kupuje. sam izgleda da onaj rajfajzen i dalje prodaje. mazel tov

Možda nekome pomogne ovaj oglas. [smiley] Prijave do 29.08.

http://www.moj-posao.net/Posao/208570/Sistem-administrator-mz/

Zanimljiv je današnji članak u jutarnjem o preuzimanju kosovskog telekoma od strane Madeleine Albright, malo čudno zvuči ali ajmo reć od strane amerikanaca.
Da li je to došlo vrijeme šopingiranje velikih američki operatora po europi? Nekako mi se čini da im je ovo jedinstvena prilika zbog lošeg stanja kod nas i relativno osnaženog dolara u odnosu na euro, te jačanje meksičkog peso-a u odnosu na euro vezane uz nedavne akvizicije Carlosa Slima u TA.
Moglo bi bit zanimljivo ubuduće na području telekomunikacija a i načuo sam da je nadavno opet netko mjerkao optimu.

[wink] [wink] [wink]

pa da ju odmejri više!!!!

ima li netko nekakav info o dotičnoj? nema vise reklame na tv-u a bome ni koncerata. ocemo malo rasti? da nam ne zamre bas toliko topic 🙂

http://www.2shared.com/photo/1e1028kn/opte.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Firma trenutno vrijedi 50% godišnje EBITDA za 2012,koji je to apsurd.
Kad se malo iskorigira kamata na dug možda i na obveznicu tečaj eura već sad pada u odnosu na kunu,pa 18 kuna će za godinu bit dobit po dionici.

New Report

Close