OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gdje se to može pročitati ? Baš me zanima.

Po podacima najviše problema sa odljevom ima OT i to najviše im odlaze korisnici na BNetu i Iskonu.
OT je i u cijeloj 2011 i u Q4-2011 tek treći operator po akviziciji – nakon Iskona i BNeta.
Iako OT ima višestruko veću pokrivenost od te dvojice.
Povećanje broja OptiDSL korisnika za Q4-2011 procjenjujem na možda nekih 1500-2000 tj. oko dvostruko od tradicionalno lošeg Q3/11.
U principu slabo.

Nedavno su spojili grad Rijeku, evo samo ovdje možeš naći bar 200 linija koje su prešle na Optimu
http://www.rijeka.hr/tel-im/Gradska%20Uprava%20-%20Interaktivni_%20kontakt_imenik.html
A ovdje možeš i provjeriti svaki broj:
http://www.hakom.hr/default.aspx?id=62

Baš Iskon i Bnet masovno uzimaju Optimi korisnike jer imaju 10 kn jeftiniju uslugu. Koliko jedni i drugi imaju adsl-a po 80 000? Netko drugi tu gubi korisnike…

Neda mi se sada pred izvješće prognozirati broj korisnika ali nisi ni približno blizu…

ovaj stečajac opet platio 22m kuna kamata.
vjrojanto preko dobavljača, ali opet, da li je to Ingra napravila?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Optima Telekom svojim je poslovanjem opravdao povjerenje ulagača koji su se odlučili uložiti u
razvoj tvrtke. Kontinuirani rast tvrtke rezultat je stalnih ulaganja u kvalitetu infrastrukture i
povećanju dostupnosti naše tržišno prihvatljive ponude telekom usluga. U 2012. očekujemo
nastavak pozitivnog trenda poslovanja i rast od 20 posto
“, rekao je predsjednik uprave Optima
Telekoma Matija Martić.

Evo vam potvrde da ja i nisam toliko nerealan!

Dosta je tog Martić izrekao,valjda ce se nes počet i ostvarivati. Onaj članak kaj sam stavio neki dan, kaže da su od početka godine, znaci ove 2012, već uložili preko 600 milja kuna. Valjda ce se ta ulaganja negdje vidjet.

Poslovni dnevnik, tiskano

Korporativne obveznice – Vodeći alternativni operater isplatio kamate

Optima Telekom isplatio 22,8 mil. kuna
….za 2011 godinu vlasnicima korporativnih obveznica, priše u priopćenju kompanije.

Ima čini mi se ova Optima potencijala, a gospon Antiša!!

[rolleyes]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Potencijal je relativna stvar to sam ja jako dobro osjetio! [wink]

Martić je stara iskusnjara, nadam se kako će iskemijati neku kombinaciju koja će biti dobra za sve dioničare. Samo da ne bude fasovanja… Ionako ga je bilo puno posljednjih godina…

Znači tako se povečava broj impulsa i dobit ?????

@Upravni sud potvrdio rješenje HAKOM-a
Zamka poziva na 060 – Lažno zauzete linije, a 2 milijuna poziva
Žrtve su bili gledatelji emisije "Jackpot" 2009. Operator će biti kažnjen.
MAG-D.R.I.V.E. je HAKOM-u već poznat i nije ovo prva presuda koja se na njih odnos
MAG je kao pristupnog operatora koristio Optimu telekom

@postar-stavi ono najbitnije, iskreno iz svega ovog meni ni dalje nije jasno tko će biti kažnjen;Optima ili MAG-D.R.I.V.E.?
"Kad je riječ o tvrtki MAG-D.R.I.V.E., pravda će ipak biti zadovoljena a krivac će, ako ustvrdi sud, biti kažnjen, i to u kaznenom postupku. Kako kazuju u HAKOM-u, prekršajna kazna s obzirom na veličinu prijevare mogla bi biti najviše 500.000 kuna, a u kaznenom je postupku ipak "izbor" kazni primjereniji. Slučaj je sada prepušten DORH-u"

a evo i link
http://www.vecernji.hr/vijesti/zamka-poziva-060-lazno-zauzete-linije-a-2-milijuna-poziva-clanak-373040

@ G. Poštar
Zamislite da vi uzmete liniju u Optime i nudite gey sex phone.
Onda kada vašim korisnicima dođu neprimjereni računi pa se žale Hakomu ili sudu da su prevareni jer ih niste dovoljno uzbudili za te novce.
Tko je u tome slučaju kriv pred sudom vi ili Optima koja vam je iznajmila liniju?


@postar-stavi ono najbitnije, iskreno iz svega ovog meni ni dalje nije jasno tko će biti kažnjen;Optima ili MAG-D.R.I.V.E.?
"Kad je riječ o tvrtki MAG-D.R.I.V.E., pravda će ipak biti zadovoljena a krivac će, ako ustvrdi sud, biti kažnjen, i to u kaznenom postupku. Kako kazuju u HAKOM-u, prekršajna kazna s obzirom na veličinu prijevare mogla bi biti najviše 500.000 kuna, a u kaznenom je postupku ipak "izbor" kazni primjereniji. Slučaj je sada prepušten DORH-u"

a evo i link
http://www.vecernji.hr/vijesti/zamka-poziva-060-lazno-zauzete-linije-a-2-milijuna-poziva-clanak-373040


Meni je svejedno jer ne pušim te fore sa 060,samo je interesntno kako se Optima radi grbava,kao ono nismo ništa znali.Moš mislit !!!

a od kad ne pušite vise te fore?? od 2009? [wink]. bitno je samo ko mora platiti kaznu, kakva god ona bila, ali mislim da je Antiša dobro napisao

New Report

Close