OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Mjerka li VIP OPTIMU!?

ne…ali zgodan pokušaj druka [lol]
[/quote]
Misliš, pokušaj druka na dolje? [tongue]
VIP je jedan veliki k., treba samo pogledati njihove zbrkane ponude telefona i tarifa, posebice na vip.me i odmah ti je jasno tko je tamo zaposlen…raja…
[/quote]

Pokrenuli fix telefoniju a koriste infrastrukturu HTa pa naravno da moraš bit konkurentan!
[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Martić je ‘ušminkao’ mladu da se izrazim njegovim riječima s kraja prošle godine kad je najavio ulazak strateškog partnera u tvrtku. Gdje je taj partner? Gdje li se skrio? Kada će se ovaj vlak pokrenuti? Isplati li se čekati?

@kuna gori,kuna doli dokle će ići to cimanje? Lp

Baš me zanima taj strateški partner… Da nije to ZABA možda 🙂

g, Antiša, nema već dugo Vaših komentara. Zar ste izašli iz OPTE?

Ode OPTE u mp3. Cijena 21, promet 84,00 kn. Može li lošije? [bye]

@ovo su totalne gluposti da se može dogodit da prođe nalog od 84kn idijotizam… Lp


Ode OPTE u mp3. Cijena 21, promet 84,00 kn. Može li lošije? [bye]

Može li lošije? Neobično pitanje. Može. Ako je 84 kn bilo dovoljno za ovo, onda može doći netko s nekoliko desetaka kuna koje mu trebaju za uređenje stana i strušiti cijenu debelo ispod 20 kn.



Ode OPTE u mp3. Cijena 21, promet 84,00 kn. Može li lošije? [bye]

Može li lošije? Neobično pitanje. Može. Ako je 84 kn bilo dovoljno za ovo, onda može doći netko s nekoliko desetaka kuna koje mu trebaju za uređenje stana i strušiti cijenu debelo ispod 20 kn.
[/quote]
Hmmmm …….. U pravu ste. Ali sa suprotne točke gledišta nema ni kupaca koji bi platili više od 21 kn. I koliko znam, nema loših pitanja veća samo loših odgovora.
Srdačan pozdrav.

Eto ga danas ide po 21,15. I to 195 komada. Nemojte pričati da nema kupaca koji bi platili više od 21 🙂

Unatoč tome što se država nalazi pred gospodarskim slomom i svakodnevnim pričama o otpuštanjima radnika jedna firma ipak zapošljava nove ljude:
http://www.moj-posao.net/Posao/184773/Voditelj-odjela-produktivnosti-mz/

Možda tri nova radna mjesta nisu puno ali su sigurno dobar znak za firmu o kojoj se nedavno pričalo da je pred bankrotom.
Svojom povoljnom a tehnološki superiornom uslugom sada omogućava privatnim korisnicima uštede u tankim kućnim budžetima a poslovnim korisnicima niže troškove koji jamče sigurnost radnih mjesta S druge strane OT pomaže i mirovincima da nadoknade manjak doprinosa koji će se osjetiti nakon nedavih najava otpuštanja, iako su neki o tih fond managera rekli da neće ulagati u Optimu jer su su uložili puno novaca u HT pa ne žele jačati konkurenciju.

Bravo Optima! [thumbsup] [thumbsup] [wink]


Unatoč tome što se država nalazi pred gospodarskim slomom i svakodnevnim pričama o otpuštanjima radnika jedna firma ipak zapošljava nove ljude:
http://www.moj-posao.net/Posao/184773/Voditelj-odjela-produktivnosti-mz/

Možda tri nova radna mjesta nisu puno ali su sigurno dobar znak za firmu o kojoj se nedavno pričalo da je pred bankrotom.
Svojom povoljnom a tehnološki superiornom uslugom sada omogućava privatnim korisnicima uštede u tankim kućnim budžetima a poslovnim korisnicima niže troškove koji jamče sigurnost radnih mjesta S druge strane OT pomaže i mirovincima da nadoknade manjak doprinosa koji će se osjetiti nakon nedavih najava otpuštanja, iako su neki o tih fond managera rekli da neće ulagati u Optimu jer su su uložili puno novaca u HT pa ne žele jačati konkurenciju.

Bravo Optima! [thumbsup] [thumbsup] [wink]

Optima definitivno nije tehnološki superiorna HT-u.
Cjenovno može biti jeftinija jer je regulator propisao 60% rabata na veleprodajnu uslugu Bistreama.

New Report

Close