OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

losa podrska i jeftinija konkurencija.optima je i dalje 2 najskuplji operater.

jel ima jos netko s dionicama ht/a i optime?

persjesus: Tko je ili što krivo?

zadnji post je bio odgovor na ovo,krivo sam citirao.

Po nalozima na prodaji izgleda da će tu vrlo brzo trebati boce sa kisokom, po svemu sudeći slije jedan zaron u Marijansku brazdu.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

http://www.gfinsight.com/sma/video/
kad cemo ovako nesto gledat za OPTIMU [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mjerka li VIP OPTIMU!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Što se dagađa a OPTE???? Slobodni pad??? Brzo ćemo ispod 20 a možda i 15 kn. G. Antiša, molim Vaš komentar.


Mjerka li VIP OPTIMU!?

ne…ali zgodan pokušaj druka [lol]

Točnije bi bilo:
Mjerka VIP OPTIMU, ali…

BtW, šale radi, kakav bi tek druk bio da je ING napisao:

Mjerka li to OPTIMA VIP?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Izgleda da prelazimo u jeftiniju tarifu i tu nam ne može pomoći druk s Tele2 ni Vipom!
Treba izmisliti nešto bolje, recimo Optima mjerka PTK! [wink]



Mjerka li VIP OPTIMU!?

ne…ali zgodan pokušaj druka [lol]
[/quote]
Misliš, pokušaj druka na dolje? [tongue]
VIP je jedan veliki k., treba samo pogledati njihove zbrkane ponude telefona i tarifa, posebice na vip.me i odmah ti je jasno tko je tamo zaposlen…raja…

Ups….. kako nas je danas OPTE iznenadila. U ovom moru crvenila, tuge i jada na ZSE OPTE bljesnula s rastom od cca 17 %. A i promet nije zanemariv, bar za ovu dionicu. Nije sve crno kako je izgledalo jučer. Očekivao sam 20, a ono iznenađenje … 24,50. Što se to događa? Rast… ili nečija igra???

http://www.poslovni.hr/vijesti/zse-nastavljena-agonija-crobexa-191314.aspx a ovo ne miče nikud? tj još i raste? Lp

New Report

Close