OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta je ovo brate Antiša prodaja navaljuje a kupnje ni za lijeka.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Ljudi se žele rješiti dionica, tko zna možda propadamo… [sad]

Prodaje stari prodavatelj, onaj RBA skrbnicki tako da barem oko toga nema straha (nije balanced i central europe tako da nije RBA invest).
A mozda i sve propada kako kaze Antisa..

Tko ce ga znat.

Stalno neki gubici, bolje kupit Hdel, taj ima neku dobit mislim

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

hoće li Opte u cijeloj svojoj kratkoj povijesti zaraditi i lipu dioničarima?………bojim se da neće…..jedina firma gora od optime je petrokemija…..oni postoje već desetljećima a nisu zaradili ni
lipe
pred optimom je svijetla budućnost….osim ako nije brzi tuzla-zenica

Kakvo istresanje po bidu ko da nema sutra a taman danas prešao na optimu,vidim vrti se reklama na rtl-u, pa nova stranica,čudo [sad]

Ako cijena OPTE nastavi padati ovim tempom budućnost nas dioničara OPTE će biti da, u skladu s brojem dionica posjedujemo, plaćamo tvrtki kako bi se održala. [cry]

Vidim da pokušava izać jedan postaš opte,možda sa blagim minusom ali mislim da će mu uskoro biti žao [cry]

Nakon dugo vremena i obveznica će iznad 60, nešto je popularna u zadnje vrijeme.

Optima je sigurno dobra prilika za kupnju, ali meni se neda čekat 2,3, godine kad to dođe na svoje, neće to u stečaj

Za 2-3 godine neće bit takva prilika kao sad.Trenutno vladaju medvjedići uskoro će krdo bikova!

maestralno sto je sada napravio ovaj sa 342 komada.
kupi pa kad vidi da RBA mora ici van nije proslo niti 1 minuta i 30 sekundi, odmah je prodao.
Ajde barem si platio rucak brokeru

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Stvarno mu se žuri,mogao bi bolje proć sa nalozima od 500 nego 4t,ovako nepotrebno stvara nervozu

New Report

Close