OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ide ovo dolje polako meni se čini – pad prometa uz stagnaciju ili opiranje cijene prema dolje, loš je znak , posebno za precijenjene dionice koje imaju NEgativan Book, poput OPTE-r-a.

Čini mi se da netko sa liste ovdje pumpa cijenu , što znači da uskoro slijedi veći iskrcaj po malenima [wink]

Svaka cast, nasao si pravi dan za uzorak! Ljudi su uglavnom na godisnjem a i polako se priblizava ljetna hladovina …

Dobro se drži naša OPTE. Potpora na 43,00 je čvrsta kao granit. Brzo će napasti i 50,00. Brine me jedino nizak dnevni promet od nakoliko tisuća kuna.

1. MARTIĆ MATIJA 1.859.569 65,94%
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 148.960 5,28% +5000
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 134.500 4,77%
4. HANŽEKOVIĆ MARIJAN 133.962 4,75%
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 97.891 3,47%
6. AZ OMF 76.582 2,72%
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.809 1,52%
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 33.855 1,20% -1945
9. ŽUVANIĆ ROLAND 30.301 1,07%
10. JOVIČIĆ GORAN 20.200 0,72%
UKUPNO 2.578.629 91,44%

Ko je taj martić matija ? Kol’ko vidim taj se uhljebio u većinskom vlasništvu. Baš me nešto podsjeća na ZVCV-R-A gdje je na broju 1. isto jedan lik s natpolovičnim vlasništvom. Na miriše na dobro … [undecid]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Gospodin koji će se vjerovatno odreći polovice svog udjela za dobrobit firme i manjinskih dioničara koji su ipak malo skuplje plačali svoje dionice.
Upravo vidim da me netko poklopio na bidu [smiley]


Ko je taj martić matija ? Kol’ko vidim taj se uhljebio u većinskom vlasništvu. Baš me nešto podsjeća na ZVCV-R-A gdje je na broju 1. isto jedan lik s natpolovičnim vlasništvom. Na miriše na dobro … [undecid]

ma neki sitni spekulant.
MIslim da ti je to isti lik koji je prvi dionicar AGRK-R-A, ATGR-R-A samo sto je prebacio na ujaka..

majko mila..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ovdje se postavlja samo jedno pitanje….

s čijim novcima Zaba tuče po gloginjama……..taj će jednog dana zateći prazan račun [bye]

government policy is to risk the value of our savings in the future.....


Gospodin koji će se vjerovatno odreći polovice svog udjela za dobrobit firme i manjinskih dioničara koji su ipak malo skuplje plačali svoje dionice.
Upravo vidim da me netko poklopio na bidu [smiley]

To ti ga dođe k’o broj 1. iz TNT grupe [lol] Takvi obično odolijevaju zubu vremena ponajprije za svoju dobrobit [cool]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

na burzi se kupuje buducnost, a ne sadasnjost [proud]

smatram da ce u buducnosti optima vrijediti puno vise
jer sve ide tome u prilog ( HAKOM )

[thumbsup]


Gospodin koji će se vjerovatno odreći polovice svog udjela za dobrobit firme i manjinskih dioničara koji su ipak malo skuplje plačali svoje dionice.

Ne vjerujem da će se Martić ičega odreći za dobrobit dioničara. Jedino u obzir dolazi dokap ali tu se svi odričemo udjela.
Martić mi izgleda kao OK tip i ima pošten odnos prema dioničarima, za razliku mnogih drugih firmi na zse.
Čak ni opjevana ATGR nema takav odnos, tedeski managere plaća dionicam a oni kipaju malim dioničarima.


na burzi se kupuje buducnost, a ne sadasnjost [proud]

smatram da ce u buducnosti optima vrijediti puno vise
jer sve ide tome u prilog ( HAKOM )

[thumbsup]


Slažem se s Vama g. Madeira, da se na burzi kupuje budućnost, a ne sadašnjost. Kod OPTE mi je ta budućnost toliko daleka da ni moja djeca neće osjetiti blagodati te dionice.



na burzi se kupuje buducnost, a ne sadasnjost [proud]

smatram da ce u buducnosti optima vrijediti puno vise
jer sve ide tome u prilog ( HAKOM )

[thumbsup]


Slažem se s Vama g. Madeira, da se na burzi kupuje budućnost, a ne sadašnjost. Kod OPTE mi je ta budućnost toliko daleka da ni moja djeca neće osjetiti blagodati te dionice.
[/quote]

Vama je onda sigurno 180, a Vasoj djeci 150 godina ? Iako, vjerujem da cete i Vi i Vasa djeca zaraditi jako lijepo na Optima telekomu.

New Report

Close