OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

43,50. stavio netko na 44 poveću količinu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Trenutno Van top 10 jako jako malo dionica.
A ZABA skrbnicki jos nadokupljuje…

Sve analize (a nije teko analizirati) upucuju na eksploziju poslovanja u 2012.
A onda ce biti kasno.

Zapamtite ove postove koje pisemo ja i Antisa, jednako kao sto je Bakic pisao na 30 kuna za KORF recimo…

ajde, ajde, ima nas jos sto vjerujemo u Optimu… 🙂

Dionici OPTE raste cijena s dnevnim prometom od par tisuća kn dnevno. Bit će igre "najbrži prst" kad se cijena strmopizdi 10 do 20 %, a to će vjerovatno biti uskoro. Onaj tko vas sada navlaći umjetnim dizanjem cijene čeka povoljan moment za iskrcaj,a onda se spremite za spomenutu igru.

danasnji promet 190000kn… ipak malo vise od par tisuca kuna dnevno. volio bi da opet padne, ali sumnjam da ce puno past…. ja cu svakako jos kupiti ako padne, dobro sam zaradio na OPTE pa bi volio jos jedan krug 🙂


Dionici OPTE raste cijena s dnevnim prometom od par tisuća kn dnevno. Bit će igre "najbrži prst" kad se cijena strmopizdi 10 do 20 %, a to će vjerovatno biti uskoro. Onaj tko vas sada navlaći umjetnim dizanjem cijene čeka povoljan moment za iskrcaj,a onda se spremite za spomenutu igru.

G. Kozelj već 60% zarade od početka godine, a tek je počelo. [rolleyes]
Toliko vi na HT-u nećete nikada zaraditi. Možda s dividendama za 15 godina. [bye]

Naša OPTE fino raste……. Danas sam dokupio lijep paketić po 4x,xx.


Naša OPTE fino raste……. Danas sam dokupio lijep paketić po 4x,xx.

a što se promijenilo otkad ste nam objasnili igru "najbrži prst" (prije dva dana)?



Naša OPTE fino raste……. Danas sam dokupio lijep paketić po 4x,xx.

a što se promijenilo otkad ste nam objasnili igru "najbrži prst" (prije dva dana)?
[/quote]

On se prometno iz nesklonog pljuvaca u simpatizera i dokupljivaca… tipicno za prave i perspektivne ulagace. Za dva dana opet pljuva, moze oklada u baksu pive.


Naša OPTE fino raste……. Danas sam dokupio lijep paketić po 4x,xx.



Naša OPTE fino raste……. Danas sam dokupio lijep paketić po 4x,xx.

a što se promijenilo otkad ste nam objasnili igru "najbrži prst" (prije dva dana)?
[/quote]
Ništa posebno. Samo intezivno vježbam spomenutu igru da je primjenim kad bude vrijeme za nju.



Dionici OPTE raste cijena s dnevnim prometom od par tisuća kn dnevno. Bit će igre "najbrži prst" kad se cijena strmopizdi 10 do 20 %, a to će vjerovatno biti uskoro. Onaj tko vas sada navlaći umjetnim dizanjem cijene čeka povoljan moment za iskrcaj,a onda se spremite za spomenutu igru.

Mogu primjetiti da OPTE gotovo u cijelosti kupuje ZABA. Ostali ulagaći se mogu na prste izbrojiti i to u zanemarujućim iznosima. Kome i po kojoj cijeni će to ZABA prodati ako pođe po zlu? Mogla bi se dogodito opet Magma, iliti pušiona. G. Antiša, molio bih Vaš komentar.

G. Kozelj već 60% zarade od početka godine, a tek je počelo. [rolleyes]
Toliko vi na HT-u nećete nikada zaraditi. Možda s dividendama za 15 godina. [bye]
[/quote]

Mogu primjetiti da OPTE gotovo u cijelosti kupuje ZABA. Ostali ulagaći se mogu na prste izbrojiti i to u zanemarujućim iznosima. Kome i po kojoj cijeni će to ZABA prodati ako pođe po zlu? Mogla bi se dogodito opet Magma, iliti pušiona. G. Antiša, molio bih Vaš komentar.

Ne znam g. Kozelj kome to Zaba misli prodavati, čak neznam ni kome ću ja svoje dionice prodati.
Ali lijepo je da raste, više od 60% od početka godine, kada vidim kako padaju dionice konkurencije sretan sam što imam OPTE.



Dionici OPTE raste cijena s dnevnim prometom od par tisuća kn dnevno. Bit će igre "najbrži prst" kad se cijena strmopizdi 10 do 20 %, a to će vjerovatno biti uskoro. Onaj tko vas sada navlaći umjetnim dizanjem cijene čeka povoljan moment za iskrcaj,a onda se spremite za spomenutu igru.

G. Kozelj već 60% zarade od početka godine, a tek je počelo. [rolleyes]
Toliko vi na HT-u nećete nikada zaraditi. Možda s dividendama za 15 godina. [bye]
[/quote]

vidim da si veliki mag za dionice- hvali se kad prodaš a ne ovako… 🙂
ne znam – niti me zanima koliko si u optimi, ali s obzirom na dnevne promete optime dovoljna je jeda jača prodaja pa da budeš 60% u minusu

New Report

Close