OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovom dionicomm upravlja moj učitelj-dabogda vi svi zaradili novac na ovoj dionici,ne nagovaram nikog na kupnju ni na prodaju,svako dobro svima. lp STFACA

Ima li netko iskustva s internetom Optime, jeftin je ali što nude?



netko lupio po asku znatnu količinu.

sad sam išao vidjet tu ZNATNU KOLIČINU i upišo se od smijeha kad sam vidio koja je to zapravo cifrica [lol]
[/quote]
Pokupio je ono što je bilo na asku, da je na toj cijeni bilo više pokupio bi i to ali nije bilo, nakon te cifre po kojoj je kupio išla je koja kuna više na asku a zašto bi plaćao više, to nek plaćaju oni koji nisu imali muda.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

jel polijecemo? [thumbsup]

skrbicki zabe jos kupuje…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

http://www.optima.hr/press-centar/u-zadru-otvorena-nova-poslovnica-optima-telekoma

da li ovo radi firma koja ide u stečaj?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

varteks također otvara nove dućane u novim šoping centrima.

Zanimljiv je nalog na kupnji obveznice od 580.000 kom po 60, dugo nije bilo takve ponude a
srbnički zabe opet pomalo skuplja.
Ova lagana istresanja po bidu su predpostavljam više pokušaji da se ask akumulira na što niže
pa da se pokupi ili drhtavci prodaju,samo neka pričekaju još koji dan da sjedne neka lova pa mogu bit
i drhtaviji.

Trenutno Van top 10 jako jako malo dionica.
A ZABA skrbnicki jos nadokupljuje…

Sve analize (a nije teko analizirati) upucuju na eksploziju poslovanja u 2012.
A onda ce biti kasno.

Zapamtite ove postove koje pisemo ja i Antisa, jednako kao sto je Bakic pisao na 30 kuna za KORF recimo…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

malo pomalo i tu sam ubrzo na 100% zarade.

Osim ako ne ode u stecaj kao sto forum znalci kazu
Onda sam na 0

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

bid jači od aska za cca 300 dionica…
ak’ ode u stečaj, ode i moj internet…

naknadno dodajem – više nije…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

pozdrav svima koji su vjerovali u ovu "stečajušu"
[thumbsup]

New Report

Close