OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Book je samo za usporedbu koliko se plaća iznad visine kapitala.
Izvješće je za njihovu kalendarsku 2010g koja je završila 30.09.
Ebitda nije realna jer u njoj nema troška najma DTK ito kao kod Metroneta.
Bnet radi rezervaciju od cca 7 mil kn za najam, ali istovremeno otpušta rezervaciju iz prethodne godine u istom iznosu pa tako nema efekta na ebitdu.
A ne treba ni zanemariti da se izvješća pred prodaju uvijek uljepšavaju.

Vipnetu su najvažnija baza korisnika, struktura usluga i potencijal rasta.

netko lupio po asku znatnu količinu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ima netko neki target?

Jak otpor na 45, ako prođe bit će i jaka potpora na istoj razini a koliko gore kod ove dionice prilično teško za odredit


Jak otpor na 45, ako prođe bit će i jaka potpora na istoj razini a koliko gore kod ove dionice prilično teško za odredit

hvala… [thumbsup]

kako će se ova kula od karata srušit pa to će bit fešta živa lp STFACA

kako ce ova raketa uzletit, pa to će biti fešta živa lp BMAN

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


kako će se ova kula od karata srušit pa to će bit fešta živa lp STFACA

Gdje da se sruši kad je rast tek započeo. Radije kupi nego se živcirati.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


kako ce ova raketa uzletit, pa to će biti fešta živa lp BMAN

motori se tek pale…. moji starci presli na OPTIMU ( nisam ni znao, kazu da su zadovoljni).. jer svi volimo FER [smiley]



kako ce ova raketa uzletit, pa to će biti fešta živa lp BMAN

motori se tek pale…. moji starci presli na OPTIMU ( nisam ni znao, kazu da su zadovoljni).. jer svi volimo FER [smiley]
[/quote]
S nekoliko tisuća prometa dnevno cijena može rasti neograničeno. Pitenje : kako i po kojoj cijeni prodati te dionice? To g. Antiša najboilje zna.


kako će se ova kula od karata srušit pa to će bit fešta živa lp STFACA

kako ću ja tu zaraditi brutalno puno love pa to će biti fešta živa lp DJIA

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


netko lupio po asku znatnu količinu.

sad sam išao vidjet tu ZNATNU KOLIČINU i upišo se od smijeha kad sam vidio koja je to zapravo cifrica [lol]

New Report

Close