OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja nemam pojma, mene su na nakipali na 26 kn ovom firmom pred stečajem.
Znam da sam ja bio blesav što sam kupovao po 26 kn firmu s gubitkom iznad tem. kapitala od 500 mil kn ali ne mogu vjerovati da ima netko još blesaviji od mene što plaća 10 kn više.

He he Antiša vidim da te hvata sjeta za onih 26 kuna ali ti se nakrcao po 40-50, ovaj plaća ipak manje od tebe jer 36 je manje od 40-50, antiša, antiša počeo su muljat.

http://www.poslovni.hr/vijesti/vipnet-prihod-smanjen-10-posto-broj-korisnika-porastao-18-posto-179106.aspx

Vipentu isto kao HT-u padaju prihodi i dobit, najlogičniji način da se to amortizira ili preokrene je ulazak u fiksnu telefoniju.
Pošto se nisu baš proslavili s Homeboxom, jedini logičan način je da preuzmu nekog alternativnog operatera s kojim bi mogli biti konkurentni HT-u. Trenutno postoji samo jedna firma s kojom to mogu postići.


http://www.poslovni.hr/vijesti/vipnet-prihod-smanjen-10-posto-broj-korisnika-porastao-18-posto-179106.aspx

Vipentu isto kao HT-u padaju prihodi i dobit, najlogičniji način da se to amortizira ili preokrene je ulazak u fiksnu telefoniju.
Pošto se nisu baš proslavili s Homeboxom, jedini logičan način je da preuzmu nekog alternativnog operatera s kojim bi mogli biti konkurentni HT-u. Trenutno postoji samo jedna firma s kojom to mogu postići.

je, kako da ne, VIPNET zbog pada prihoda otpušta svoje ljudi,ali će kupovati teško zaduženog gubitaša OPTE ?!? pa nisu poludjeli! [bye]
dolazi vrijeme čišćenja i u ovom sektoru, možda će OPTE prvi u stečaj? [thumbsup]

Pametnim ljudima nije problem shvatiti ovo što sam napisao, za neke druge to je već znanost…

postoji strtesko sirenje i operativne ustede.
Ali sto pricati.
kupujte ingru, ona je na atlll ili ostale gradjevinare koji ostvaruju dobit.

KORF koji mi je velik u portfelju ima isto gubitak a na njemu sam dignuo 100% sa jucerasnjim danom.
OPTE planiram jos vise ali je i rizicniji..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

4.422 ljudi:

http://www.facebook.com/pages/OptiTV-jer-svi-volimo-FER/173800116461?sk=wall

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Hajde Opte ljubavi, napravi me poštenim muškarcem. [kiss]

Kada će već jednom taj natječaj za fiksnu telefoniju?

Projekti su napisani…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Mislim da će ovo danas biti dovoljno da saznamo tko je to u zadnjih godinu dana ovdje ulupao 5 mil kuna

Tko to stoji iza Zabinog skrbničkog?


postoji strtesko sirenje i operativne ustede.
Ali sto pricati.

kupujte ingru, ona je na atlll ili ostale gradjevinare koji ostvaruju dobit.


za razliku od onih koji su kupovali ingru na all time high [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

za ingru kupovanje na ath je puno manji grijeh nego po 100 kn recimo jer na 400 je bio fraud koji nitko nije znao (tako ispada) a na 100 je bilo samo zato sto je palo

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


za ingru kupovanje na ath je puno manji grijeh nego po 100 kn recimo jer na 400 je bio fraud koji nitko nije znao (tako ispada) a na 100 je bilo samo zato sto je palo

Problem kod OPTE je da je u pitanju fraud za koji su svi znali od prvog trena i dan danas se svi prave ludi.

New Report

Close