OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Nije Optima bolja firma od HT-a, niti će ikada biti, ali to vam je sve uračunato u cijeni.
Optima se sada percipira kao firma pred stečajem,

obzirom na poslovanje, stečaj je realno očekivanje, a od srca vam želim kolega antiša da vam OPTE završi u stečaju i da izgubite sve novce koje ste u nju uložili! [thumbsup]
[/quote]
Kolega,

pošto pišete na ovaj način, očito niste Optimin korisnik. Probajte i izračunajte sami sebi. Tu mislim i na kvalitetu veza koja je neupitna i nikad se nije dogodio npr. slučaj od petka s HT-om.

p.s. imam dionice HT-a
[/quote]

Uh, nije lijepo željeti nekome da izgubi novce i to nije u redu, ali bome i ovo da je veza optime stabilna i da nema nikakvih problema je lol na treću. Imate news grupu hr.comp.adsl, imate raznih foruma pa čitajte iskustva korisnika prije nego banete s ovakvom glupošću. Optima ako i neće propasti, niti im to želim, će biti isključivo iz razloga, kao što je Blueman pisao, što je zaba ovdje utukla velike novce i puno bi popušila, zajedno sa mirovincima koji su također popušili ovdje skoro kao i na ingri u % na uloženo.

Ni ja ne mislim da će Optima propasti, ali mislim da niti kuonja dionica Optime nije baš best buy. Banka i uprava će nastojati dovesti posovanje na razinu da se plaćaju kamate. Sve više od toga nije realno jer treba nešto ponovo početi ulagati.
Moguće je da netko i preuzme Optimu, ali pitanje je po kojoj cijeni. Mislim da bi se u tom slučaju više isplatilo kupovati obveznice jer će taj netko biti u stanju se ponovo zadužiti da se iskupe obveznice.

kamate se vec pokrivaju
novaca za ulaganje nema to je istina, to bi trebalo doci sljedeco godine i zato vali taj dokap od 100-150 mil kuna.

Mogledajte malo "REVIDIRANA" izvjesca za 2010.
jako jako mali broj firmi moze placati 1/4 kamata koje imaju.
A nije da ce im sa prestankom krize ruze svima cvasti..

nazalost realnost je takva.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep





Nije Optima bolja firma od HT-a, niti će ikada biti, ali to vam je sve uračunato u cijeni.
Optima se sada percipira kao firma pred stečajem,

obzirom na poslovanje, stečaj je realno očekivanje, a od srca vam želim kolega antiša da vam OPTE završi u stečaju i da izgubite sve novce koje ste u nju uložili! [thumbsup]
[/quote]
Kolega,

pošto pišete na ovaj način, očito niste Optimin korisnik. Probajte i izračunajte sami sebi. Tu mislim i na kvalitetu veza koja je neupitna i nikad se nije dogodio npr. slučaj od petka s HT-om.

p.s. imam dionice HT-a
[/quote]

Uh, nije lijepo željeti nekome da izgubi novce i to nije u redu, ali bome i ovo da je veza optime stabilna i da nema nikakvih problema je lol na treću. Imate news grupu hr.comp.adsl, imate raznih foruma pa čitajte iskustva korisnika prije nego banete s ovakvom glupošću. Optima ako i neće propasti, niti im to želim, će biti isključivo iz razloga, kao što je Blueman pisao, što je zaba ovdje utukla velike novce i puno bi popušila, zajedno sa mirovincima koji su također popušili ovdje skoro kao i na ingri u % na uloženo.
[/quote]
Ja pišem o svojem iskustvu kao korisnik od 2007. i lol na treću mi se ne skida s usana.

lp

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-880/Rat-telekoma-za-javni-novac

Ponude:
HT 17 mil
Iskon 15 mil
Optima 5,2 mil
Metronet 4,8 mil

Posao će dobiti Metronet, mislim da je to prije radio Iskon.

Očito je da će ovoga biti i više, alternatici ruše cijene i omogućavaju državi da štedi novac porezskih obveznika. Neke firme su zadnjih godina dobro živjele na račun proračuna (ebitda 45%) ali i tome se bliži kraj….

Bar možemo biti sigurni da više nećemo morati plaćati "harače" na plaću da bi netko tamo punio džepove…

poanta je da s ovakvim ponuđenim cijenama alternativci ili će morati fušati pa će dobiti nogu, ili će posao odraditi kako treba, pa će raditi s minusom. za HT je jedno i drugo odlično


poanta je da s ovakvim ponuđenim cijenama alternativci ili će morati fušati pa će dobiti nogu, ili će posao odraditi kako treba, pa će raditi s minusom. za HT je jedno i drugo odlično

Niste u pravu, ponuđene cijene su troškovno orjentirane i realne. Takve cijene su svagdje u svijetu i produkt su tržišne borbe telekoma.

Znači konkurencija tjera operatere da snižavaju cijene i rade efikasnije, by, by extraprofit! [bye]


http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-880/Rat-telekoma-za-javni-novac

Ponude:
HT 17 mil
Iskon 15 mil
Optima 5,2 mil
Metronet 4,8 mil

Posao će dobiti Metronet, mislim da je to prije radio Iskon.

Očito je da će ovoga biti i više, alternatici ruše cijene i omogućavaju državi da štedi novac porezskih obveznika. Neke firme su zadnjih godina dobro živjele na račun proračuna (ebitda 45%) ali i tome se bliži kraj….

Bar možemo biti sigurni da više nećemo morati plaćati "harače" na plaću da bi netko tamo punio džepove…


A onda izađe izvješće o poslovanju a ispred minus a iza 5-6 brojki, a banka kaže da više ne da kredite jer se i ove kamate ne vraćaju na vrijeme a o glavnici nećemo za sada ni razgovarati.



http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-880/Rat-telekoma-za-javni-novac

Ponude:
HT 17 mil
Iskon 15 mil
Optima 5,2 mil
Metronet 4,8 mil

Posao će dobiti Metronet, mislim da je to prije radio Iskon.

Očito je da će ovoga biti i više, alternatici ruše cijene i omogućavaju državi da štedi novac porezskih obveznika. Neke firme su zadnjih godina dobro živjele na račun proračuna (ebitda 45%) ali i tome se bliži kraj….

Bar možemo biti sigurni da više nećemo morati plaćati "harače" na plaću da bi netko tamo punio džepove…


A onda izađe izvješće o poslovanju a ispred minus a iza 5-6 brojki, a banka kaže da više ne da kredite jer se i ove kamate ne vraćaju na vrijeme a o glavnici nećemo za sada ni razgovarati.
[/quote]
Na upozorenje nekih kolega sada vidim kakvu sam glupost napisao znači ide ispred minus a iza 8-9 brojki, ovo sa 5-6 brojki iza izgube u jednome danu.
Moje isprike kolegama i hvala onima koji u me upozorili na ovaj teški lapsus.

G. Antiša,

što se događa, OPTE nitko ne kupuje, niti prodaje. A ja sam razmišljao prodati HT i ući u OPTE čitajući Vaše postove. Nisiam siguran da bi to bilo pametno. Molim Vaš savijet.

hm? Tko kome preprodaje ove pakete od 300 kom OPTE?

Ja nemam pojma, mene su na nakipali na 26 kn ovom firmom pred stečajem.
Znam da sam ja bio blesav što sam kupovao po 26 kn firmu s gubitkom iznad tem. kapitala od 500 mil kn ali ne mogu vjerovati da ima netko još blesaviji od mene što plaća 10 kn više.

New Report

Close