OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Smiju se svi vec sada, ako me kopcas… 😉

Nadam se da smo svi uspjeli izaci iz vase igre na vrijeme – JER SUTRA SLIJEDI NEVRIJEME …

suska se, suska :)))

Kressho

koji pokusaj drukanja prva liga [thumbsup]
vi kazete da je ovo gubitas

ja kazem da je ovo zlatna koka koja je buducnost ne proslost i gorih dugova je bilo u firmama u hrvatskoj pa su iz pepela dosle natrag na vatru (pa optima je stara tek 6 godina, pa to se treba jos siriti i imati jos vise korisnika u ovo se jos ulaze masovno jos nije niti pocela kako spada vracati ulozeno)

dobro kaze Martić mladu treba usminkati

pozz

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Pa i FI će potvrditi da je firma pred kolapsom i da ako kriza potraje ili ponovo uzme maha ide stečaj
(osim što će biti možda blago povećanje prihoda)

Kako to ti Goldy znaš da će biti blagi rast prihoda, na Q3 imaju malo manje od -1%?

POKUSAJ DRUKANJA SE OVDJE DESAVA U SMJERU GORE , NE DOLJE… Pa vec je i vrapcima na grani jasno da ste vas par iskoristili trač o spasu Optime od strane TELE2, navukli ekipicu ne bi li se istovarili na nekoj pristojnoj cijeni PRIJE STECAJA, i sad ne znate kud bi s tolikim dionicama koje ste u medjutrzenju morali dobiti, nema sumnje da ste jos nakrcani – vidi se po postovima.
Ja sam odnio svoj plod – prekjucer na 31 dobar paket, dio ispustio jucer, dio danas, i sad cu jos ostalih par sto po 36 istresti i ciao..
Jer ovo kako se napuhalo tako sada ide dolje, nepovratno. Osim ako sutra Jutarnji ne objavi da VIP želi Optimu hahaha
Aj sad jos neka mi se netko zainati i pokupi me na 38 😉

Kressho


i sad cu jos ostalih par sto po 36 istresti i ciao..
Jer ovo kako se napuhalo tako sada ide dolje, nepovratno. Osim ako sutra Jutarnji ne objavi da VIP želi Optimu hahaha

Nemas ti petlju to uciniti, jer i ti drukas prema gore – samo na malo modificiraniji nacin. Odnosno, tvoj druk je namjenjen onim "investitorima" malo manjih intelektualnih sposobnosti! [lol]

P.S. Nisam u ovoj dionici, ali volim citati tamo gdje brutalno raste [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

@ Plejboj

Ajde izvadi ga na 38 pa da vidimo šta ti to imaš!

Ajmo navali narode – jeftina Optima na 38,5 – 38,90 … Sta je, nema inatlija vise .. ?

Eto, zekam vas u mozak i jednostavno cete morati kupiti moje dionice prije zatvaranja da odrzite zelenjavu..
Isto kao sto mi se prekjucer netko od vas prosuo do 30,70 😉

Lijep pozdrav skvadro na OPTE-r-a , bilo mi je lijepo suradjivati sa vama i nadam se da cemo se jos vidjeti !

PLEJBOJ THE SOLO PLAYER – KADV DRUKA PAD KUPUJE, KAD SUTI PRODAJE :))))

Kressho

Ajde Antisa proziran si s ovim nalogom na 37,11 kupnja 😉 .. I nedam po 37 haha, jer mi je to samo 6 kn po dionici … A-a… 38,49 za 800 komada ili nista

Kressho

mnogi su govorili o intelektu ko o necemu sto postoji

vec sam rekao mozda manipulator mainipulira , al nezna da ga manipulator manipulira [thumbsup]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


POKUSAJ DRUKANJA SE OVDJE DESAVA U SMJERU GORE , NE DOLJE… Pa vec je i vrapcima na grani jasno da ste vas par iskoristili trač o spasu Optime od strane TELE2, navukli ekipicu ne bi li se istovarili na nekoj pristojnoj cijeni PRIJE STECAJA, i sad ne znate kud bi s tolikim dionicama koje ste u medjutrzenju morali dobiti, nema sumnje da ste jos nakrcani – vidi se po postovima.
Ja sam odnio svoj plod – prekjucer na 31 dobar paket, dio ispustio jucer, dio danas, i sad cu jos ostalih par sto po 36 istresti i ciao..
Jer ovo kako se napuhalo tako sada ide dolje, nepovratno. Osim ako sutra Jutarnji ne objavi da VIP želi Optimu hahaha
Aj sad jos neka mi se netko zainati i pokupi me na 38 😉

Ma ti si pravi investitor. Samo tako nastavi kume.

manje je više, a više još više


Eto, zekam vas u mozak i jednostavno cete morati kupiti moje dionice prije zatvaranja da odrzite zelenjavu..

A jel ti palo na pamet da mogu oni kupiti samo jednu tvoju dionicu i odrđati Opte u plusu na kraju dana? Hoces i tada biti toliko pametan?
[lol] [lol] [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!


mnogi su govorili o intelektu ko o necemu sto postoji

vec sam rekao mozda manipulator mainipulira , al nezna da ga manipulator manipulira [thumbsup]

To si dobro rekao. Ako ste me izmanipulirali s onim u Jutarnjem da kupim prekjucer po 31kn i prodam jucer po 38 i danas iznad 40 prosjek – slobodno me i dalje tako manipulirajte hahahaha…
Nalozi idu na moj blog ovih dana pa cete imat prilike i gledati kako Plejboj rastura s 40 000 kn po ZSE :)))

Kressho

New Report

Close