OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


OPTIMA PRIJE SVEGA POSLUJE SA OZBILJNIM GUBICIMA – TOCNIJE PREKO 30 KN PO DIONICI U 2010.
HT POSLUJE SA DOBITI I DJELI DIVIDENDU.

A inace, ovo cemu sada prisustvujete se zove "ISKRCAVANJE PROFI IGRACA" .
Jer upravo ovako to rade profesionalci – nadrukaju brzi rast pritiskom na kupnju, a u padu su strpljivi i cekaju da se na BID-u pojavi dovoljno naivaca prije nego im se prospu.

Eto, dok ovo pisem i nadam se da ce biti objavljeno opet se netko prosuo malima do 31 kn. A tko ih je navukao uopce da toliko nude danas, i posebno sada u padu .. ?

Ocito je da ista osoba ovdje povlaci liniju na BID-u tjerajuci ispred sebe naivce, i onda im se najednom prosipa.
POGLEDATI TRANSAKCIJE – 12:31:05 – niz transakcije u istu sekundu
13:09:13 – opet ista stvar

I evo ga, sada opet. Pa i klinjo iz osmog razreda bi ovdje skopcao da jedan prodaje. A kada jedan krca van mnogo dionica, a gomila kupuje na sitno ne mirisi na bas na dobro…

Zasto ga ne pustite da danas sam sebi malo prodaje, jednostavno odstupite, da vidite da ce sutra spustiti ispod 29 kn… STRPLJENJE JE JEDAN OD NAJVAZNIJIH UVJETA ZA TRGOVANJE NA BURZI…

Nista se nece dogoditi do sutra, niti ce ova dionica negdje pobjeci, niti ce se OPTIMA PREKO NOCI MAZNUTI sa TELE 2 …

Prema tome … zasto postavljati ledja nekome da se preko vas iskrcava ?

ETO, ja sam svoje napisao a vi kako zelite. Nalozi kupnje po 150 komada su "Pusheri", tjerat ce vas da kupujete danas a dionica je vec 2 puna sata u ocevidnom padu..

Lijep pozdrav svima i vidimo se sutra na 29 🙂


[lol] [lol]

Ova optima mi budi nadu. Ostalo mi puno smeća od 2007 godine pa ću možda uspjeti to utrapiti, a već se pomirio da to nitko neće, heheh. Izgleda da treba biti strpljiv 🙂


Trgovanje na ovoj našoj burzi je pravi cirkus, zato što večina ljudi ovdje nema pojma o osnovama ulaganja u dionice, trguje čitajuči novine i padaju na štoseve iskusnih mahera.
Što se promijenilo kod ove dionice u zadnjih 7 dana?

Burza nije za ovce, biti ćete ošišani kao i mnogi ulagači. Slažem se da treba znati osnove ali prema ovome što pišete vi još niste svladali O od osnova.

Puno se toga promijenilo u zadnjih par mjeseci, ako vas baš zanima javite se na PM dat ću vam svoj broj tekućeg računa i za primjeren iznos dobiti ćete sve informacije.
Jer treba uložiti u znanje!!! [bye]




Trgovanje na ovoj našoj burzi je pravi cirkus, zato što večina ljudi ovdje nema pojma o osnovama ulaganja u dionice, trguje čitajuči novine i padaju na štoseve iskusnih mahera.
Što se promijenilo kod ove dionice u zadnjih 7 dana? Niš, novinar objavi informaciju, uprava demantra, ali je ova dionica sada svima zanimljiva. Osobno mislim da je ova dionica dobra prilika za dugoročne ulagače, ali ovi koji danas kupuju ne misle je držati duže od 10 dana, pokušat će nešo zaraditi i bjež. Neki će i zaraditi, ali večina….
Mislim da će ovo brzo dolje, pa sad kom opanci kom obojci! [huh]

kak ti znaš na osnovu čega trguje onaj koji trguje?
[/quote]
I dalje tvrdim da su na ovoj burzi večina ljudi naglašavam VEČINA (ali opet ne svi) šekulanti, a ne pravi ulagači. Večina se "sjeti" dionice kad ju pročita u nekom bombastičnom naslovu ili ju kupuje kada se zeleni 10 i više %. Primjer su ti Validus, građevinari (prije2-3 tj)…, evo sad i Optima. S kojim su opravdanjem takve dionice bile Best buy?
Vi ste se očito osjetili prozvanim, inače vas moj post nebi previše "uzbudio"
[embarass] !
Kolega, molim vas da me argumentirano demantirate!
[/quote]

– zašto mislite da većina kupuje kada se zeleni 10 i više%? To ste nekako izmjerili ili samo nagađate?

– biti špekulantom je potpuno legitimno. To što Vi ne volite špekulante a preferirate "prave investitore" … to je dio Vašeg vrijednosnog sustava i nije apsolutno prihvatljiv kriterij

– na burzi je osnovno pravilo, kupiti jeftinije a prodati skuplje, u nekom vremenskom periodu naravno. Period od 2 sata je jednako vrijedan kao i period od 2 godine

– mi nismo kolege … dalibore

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

poing

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Šta je ovo opet pozitivna blokada, idete mi na živce ne mogu više ni izbrojiti novce koje sam zaradio u ova tri dana.
Molim korekciju!

Antisa, nije valjda da smo ostali sami u ovoj hartiji?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Mislim da pravi investitori sada kupuju HT (od OMF-ova) zbog dividende. Ma mi smo ionako neznalice…


Antisa, nije valjda da smo ostali sami u ovoj hartiji?

Niste

Ja , ovo nemogu vjerovat , da je cijena ovog gubitaša toliko porasla u dva dana.
Pogotovo ako je rast uslijedio zbog lažne Tele2 info.
Pa i FI će potvrditi da je firma pred kolapsom i da ako kriza potraje ili ponovo uzme maha ide stečaj
(osim što će biti možda blago povećanje prihoda)
U svakom slučaju bravo za one koji su ulazili od 25,26,27+…. imaju impresivan rast ….
I sretno dalje….

smanjuje se minus.......

ode nizbrdo opte

tako je.
DKVS i OPTE su skroz usporedive.
I VLDS isto.
A Ingra je avion kao što neko kaže.

Još uvijek po meni fali 50,000 korisnika možda 80,000 a onda okačite stečaj o rep.
I onda će se svi smijati čak i ovoj cijeni

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close