OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Glupost. Zar je netko stvarno kupovao na temelju članka koji je isti dan demantiran od strane generalnog direktora i odmah u ponedjeljak od strane Optime službeno na burzi?


Glupost. Zar je netko stvarno kupovao na temelju članka koji je isti dan demantiran od strane generalnog direktora i odmah u ponedjeljak od strane Optime službeno na burzi?

http://img717.imageshack.us/img717/2279/optima.png
a sto reci nego pogledati volumen

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

Ljudi stvarno ste sada pretjerali, ovo je malo previše, porfelj mi je u dva dana skočio više od 50%!
Ajde molim vas smirite se malo!

konacno u plusu na ovome [thumbsup]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Ovaj Malus iz Seebiza izgleda dobro zarađuje honorarno ?

Tko je platio ovaj članak ?????
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-je-li-optima-telekom-potcijenjena%3f,104706.html

dok je Optima bila na 27 nije mu palo napamet to napisati, ali sada da, pa ako vam treba informacija kako se šuška o ujedinjenju Arapskih Emirata i Optima znate koga treba kontaktirati.

Evo sada kada su se prijatelji Seebiza iskracli imate novi članak koji su i jučer znali ;

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/tele-2-necemo-kupiti-nijednog-operatera-fiksne-telefonije-pa-ni-optimu,104765.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

oce ovo i sutra ici ovako naglo gore?


oce ovo i sutra ici ovako naglo gore?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/tele-2-necemo-kupiti-nijednog-operatera-fiksne-telefonije-pa-ni-optimu,104765.html oće oče [lol]


oce ovo i sutra ici ovako naglo gore?

Pa naravno da hoće. Treba slomiti pajdu sa 4xxx kom. [lol]

Trgovanje na ovoj našoj burzi je pravi cirkus, zato što večina ljudi ovdje nema pojma o osnovama ulaganja u dionice, trguje čitajuči novine i padaju na štoseve iskusnih mahera.
Što se promijenilo kod ove dionice u zadnjih 7 dana? Niš, novinar objavi informaciju, uprava demantra, ali je ova dionica sada svima zanimljiva. Osobno mislim da je ova dionica dobra prilika za dugoročne ulagače, ali ovi koji danas kupuju ne misle je držati duže od 10 dana, pokušat će nešo zaraditi i bjež. Neki će i zaraditi, ali večina….
Mislim da će ovo brzo dolje, pa sad kom opanci kom obojci! [huh]

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

Može optima diči cijenu do 50kn,nikad nemože biti ni blizu Tele 2,ovo što je u Rh je samo u vidu free neta,prave brzine su u matičnoj zemlji i doče kodnas za 10 godina.Opet svaka čast ulagačima na ovom skoku. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Trgovanje na ovoj našoj burzi je pravi cirkus, zato što večina ljudi ovdje nema pojma o osnovama ulaganja u dionice, trguje čitajuči novine i padaju na štoseve iskusnih mahera.
Što se promijenilo kod ove dionice u zadnjih 7 dana? Niš, novinar objavi informaciju, uprava demantra, ali je ova dionica sada svima zanimljiva. Osobno mislim da je ova dionica dobra prilika za dugoročne ulagače, ali ovi koji danas kupuju ne misle je držati duže od 10 dana, pokušat će nešo zaraditi i bjež. Neki će i zaraditi, ali večina….
Mislim da će ovo brzo dolje, pa sad kom opanci kom obojci! [huh]

kak ti znaš na osnovu čega trguje onaj koji trguje?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



Trgovanje na ovoj našoj burzi je pravi cirkus, zato što večina ljudi ovdje nema pojma o osnovama ulaganja u dionice, trguje čitajuči novine i padaju na štoseve iskusnih mahera.
Što se promijenilo kod ove dionice u zadnjih 7 dana? Niš, novinar objavi informaciju, uprava demantra, ali je ova dionica sada svima zanimljiva. Osobno mislim da je ova dionica dobra prilika za dugoročne ulagače, ali ovi koji danas kupuju ne misle je držati duže od 10 dana, pokušat će nešo zaraditi i bjež. Neki će i zaraditi, ali večina….
Mislim da će ovo brzo dolje, pa sad kom opanci kom obojci! [huh]

kak ti znaš na osnovu čega trguje onaj koji trguje?
[/quote]
I dalje tvrdim da su na ovoj burzi večina ljudi naglašavam VEČINA (ali opet ne svi) šekulanti, a ne pravi ulagači. Večina se "sjeti" dionice kad ju pročita u nekom bombastičnom naslovu ili ju kupuje kada se zeleni 10 i više %. Primjer su ti Validus, građevinari (prije2-3 tj)…, evo sad i Optima. S kojim su opravdanjem takve dionice bile Best buy?
Vi ste se očito osjetili prozvanim, inače vas moj post nebi previše "uzbudio"
[embarass] !
Kolega, molim vas da me argumentirano demantirate!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

New Report

Close