OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Plejoboj opet kasnis sa kupnjom [lol]

HAhaha… kako bih kasnio kad nemam slobodno ni kune trenutno … Tko sada prodaje Cvrste dionice da bi kupovao ovo CUDO PRED STECAJEM je ili lud ili hazarder, vjerojatno oboje …

Mozda se nekom i posreci ovdje, ali sa takvim nacinom razmisljanja tih tisucu, dvije izgubiti cete prvom slijedecom prilikom, skupa sa jos dvije nove 😉

Kanabis sto se tice kasnjenja ti si prvak – gdje si bio na KSST kada je bio 750 ? :)))

Sada kupujes po 2800 . To ti je 400 % skuplje ako nisi primjetio 😉

Kressho

kolega playboy pojavljujete se samo na onim dionicama koje odrade dobar rast i uvijek drukate za pad, a sami se njima krcate. Nisam ulazio u ksst jer me ta špekulacija ne zanima

Ja sam u KSST i još nekim drugim dionicama, a vama želim da opet dogurate do 90 kn [thumbsup]. Pa ne moraju svi na forumu biti-da Bog da susjedu krava crkla!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Točno tako Waltere. Svaki rast je dobar a ljubomora je bespotrebna.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Plejoboj opet kasnis sa kupnjom [lol]

HAhaha… kako bih kasnio kad nemam slobodno ni kune trenutno … Tko sada prodaje Cvrste dionice da bi kupovao ovo CUDO PRED STECAJEM je ili lud ili hazarder, vjerojatno oboje …

Mozda se nekom i posreci ovdje, ali sa takvim nacinom razmisljanja tih tisucu, dvije izgubiti cete prvom slijedecom prilikom, skupa sa jos dvije nove 😉

Kanabis sto se tice kasnjenja ti si prvak – gdje si bio na KSST kada je bio 750 ? :)))

Sada kupujes po 2800 . To ti je 400 % skuplje ako nisi primjetio 😉
[/quote]

Ni ti nisi dobro primijetio jer nije 400% nego 273,33% (tko je prodao po 2800 a kupio na 750 zaradio je 273,33%). Nazad u osnovnu školu.

gap 33,50 – 34

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


kolega playboy pojavljujete se samo na onim dionicama koje odrade dobar rast i uvijek drukate za pad, a sami se njima krcate. Nisam ulazio u ksst jer me ta špekulacija ne zanima

Ne slažem se sa ničim što plejboj napiše, jer lupeta glavom bez obzira, ali ovdje si "pogodio", hahahah! KSST je špekulacija, a ovo je sve čisto ko suza, ahahahaha! Vidjet ćemo za koji dan!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

ovdje će biti krvi…prospe li netko 80.000 kn po bidu ode ovo 15% dole….sretno svima..



kolega playboy pojavljujete se samo na onim dionicama koje odrade dobar rast i uvijek drukate za pad, a sami se njima krcate. Nisam ulazio u ksst jer me ta špekulacija ne zanima

Ne slažem se sa ničim što plejboj napiše, jer lupeta glavom bez obzira, ali ovdje si "pogodio", hahahah! KSST je špekulacija, a ovo je sve čisto ko suza, ahahahaha! Vidjet ćemo za koji dan!
[/quote]

Kolega spajdi nemam ni jednu ot te dvije dionice i nikako ih ne bi kupovao sada na vrhuncu. Kod ksst se nadam da će ih Raić preuzeti i eto nam svježe love na burzi

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/tele-2-necemo-kupiti-nijednog-operatera-fiksne-telefonije-pa-ni-optimu,104765.html

ZAGREB – Tele2 Hrvatska planira ostati operator mobilne telefonije i nema namjeru kupiti nijednu fiksnu telekom kompaniju, pa tako niti Optimu Telekom, rekao je na konferenciji za novinare predsjednik Uprave Tele2 Julian Ogrin i tako (ponovno) demantirao spekulacije u medijima zadnjih dana.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/tele-2-necemo-kupiti-nijednog-operatera-fiksne-telefonije-pa-ni-optimu,104765.html

ZAGREB – Tele2 Hrvatska planira ostati operator mobilne telefonije i nema namjeru kupiti nijednu fiksnu telekom kompaniju, pa tako niti Optimu Telekom, rekao je na konferenciji za novinare predsjednik Uprave Tele2 Julian Ogrin i tako (ponovno) demantirao spekulacije u medijima zadnjih dana.


To za vlakić nije bitno, jedino će se zadnji češkat i uvjerit se da je dugoročni

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Baš me zanima kako će to izgledati kada krene lavina nizbrdo…. Imam osjećaj da će letjeti perje na sve strane….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

New Report

Close