OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


neka mi netko pokupi 60 komada da odem na wellnes

[lol] pa ova cijena je sama po sebi surogat za welnes.

zec je u filingu kolege. nije to za plejboje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ide lagana korekcija..
neka..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



neka mi netko pokupi 60 komada da odem na wellnes

[lol] pa ova cijena je sama po sebi surogat za welnes.

zec je u filingu kolege. nije to za plejboje.
[/quote]

Definitivno nije, Plejboj kupi opusteno KSST na 750 kn i lijepo ceka 3000 , a vas dvojica, trojica navlacite tu neki LOS PAPIR PRED STECAJEM i onda se busate u prsa, a 70 % prometa ovdje je iz ruke u ruku – vrti se jednih te istih 10 000 dionica vec dva dana 😉

Losa vam je igra decki, samo se blamirate za tisucu, dvije eura, dok smo mi u KSST maznuli svi barem po jedan mali stan od 30m2, a neki i vise od toga, mnogo vise 😉

Kressho

dečki … uranili ste sa slavljem … sutra ćete se čupati za kosu ! 😉


Ide lagana korekcija..
neka..

NIJE korekcija VEC ISTRESANJE DIONICE PRED STECAJEM NAIVCIMA KOJI SU TOLIKO SLIJEPI DA NE VIDE KLASICNU IGRU S NALOZIMA – JA TEBI 200, TI MENI 300, JA TVOM FRENDU 600, ON MOM FRENDU 250…

PLUS – NALOZI NA KUPNJU OD 1000 KOMADA KOJI NIKADA NECE BITI OSTVARENI JER SLUZE ZA TJERANJE MUSICA NA STAKLO – A STAKLO U OVOM SLUCAJU IMA DUGOVANJA OD JEDNU MILIJARDU KUNA!!!

120 % VECA DUGOVANJA OD UKUPNE IMOVINE KOMPANIJE, A KOJA POSLUJE SA GUBITKOM OD CCA 80 000 000 GODISNJE !!

A JEDINA DOBRA VIJEST JE ONA IZMISLJENA OD 5.1. – KOJU SU CAK DEMANTIRALE I DRUGE NOVINE.

Kressho

Evo, konačno se i obveznicom počelo stidljivo trgovati. I konačno ide prema nekoj razumnoj cijeni… [thumbsup]

Kako je krenilo, mogli bi imati novog dionicara u TOP10.

Plejoboj opet kasnis sa kupnjom [lol]

@plejboj
odi nazad na predavanje

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep




neka mi netko pokupi 60 komada da odem na wellnes

[lol] pa ova cijena je sama po sebi surogat za welnes.

zec je u filingu kolege. nije to za plejboje.
[/quote]

Definitivno nije, Plejboj kupi opusteno KSST na 750 kn i lijepo ceka 3000 , a vas dvojica, trojica navlacite tu neki LOS PAPIR PRED STECAJEM i onda se busate u prsa, a 70 % prometa ovdje je iz ruke u ruku – vrti se jednih te istih 10 000 dionica vec dva dana 😉

Losa vam je igra decki, samo se blamirate za tisucu, dvije eura, dok smo mi u KSST maznuli svi barem po jedan mali stan od 30m2, a neki i vise od toga, mnogo vise 😉

[/quote]
Nitko se ne busa. Samo ti urlaš tu. Previše si kaps loka pojeo. Evo ja opet kupio niže pa prodao.. to ti stvara muku.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Ide lagana korekcija..
neka..

NIJE korekcija VEC ISTRESANJE DIONICE PRED STECAJEM NAIVCIMA KOJI SU TOLIKO SLIJEPI DA NE VIDE KLASICNU IGRU S NALOZIMA – JA TEBI 200, TI MENI 300, JA TVOM FRENDU 600, ON MOM FRENDU 250…

PLUS – NALOZI NA KUPNJU OD 1000 KOMADA KOJI NIKADA NECE BITI OSTVARENI JER SLUZE ZA TJERANJE MUSICA NA STAKLO – A STAKLO U OVOM SLUCAJU IMA DUGOVANJA OD JEDNU MILIJARDU KUNA!!!

120 % VECA DUGOVANJA OD UKUPNE IMOVINE KOMPANIJE, A KOJA POSLUJE SA GUBITKOM OD CCA 80 000 000 GODISNJE !!

A JEDINA DOBRA VIJEST JE ONA IZMISLJENA OD 5.1. – KOJU SU CAK DEMANTIRALE I DRUGE NOVINE.

[/quote]

Kolega kod ovakvih firmi, materijalna imovina ne igra neku veliku ulogu. Ova firma prodaje uslugu koja je virtualna. To vam je isto kao da idete racunat BV prostitke.

-Ko je najbolji trgovac?
-Prostitutka.
-Zašto?
-Ima robu, proda robu i roba joj ostane.

Nije bolest sve što boli

Zar nitko od vas ne vidi nalog na kupnji – 1000 komada koji se uopce ne realizira nikada ?

Ljudi ista igra je bila i sa DDJH.

Kada je bio 46 kn pisao sam da je okrenuo prema dolje i svi koji su me poslusali prodali su ga i usli u bolje dionice, koje su u medjuvremenu rasle ili ostale na slicnoj razini u + strani.

Ja vam kazem, ovdje ce peak odrediti par igraca, ali kad rasprodaju svoje udjele igra ce naglo zavrsiti a vi koji ste povjerovali da se OPTE uduruzuje sa TELE 2 – cete poslije plakati za izgubljenom dobiti.

Zao mi je, ali tko je toliko naivan da ne shvaca tko je plasirao vijest u Jutarnjem – oni koji sada prodaju , ni ne zasluzuje bolje nego da kupi OPTE na 40 kn , koji vrijedi ravno – 80 kn po dionici.

Kressho

New Report

Close