OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dajte oladite malo ovo.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

baš ga lade, eno na 36,50 tisućice.. [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

van top 10 je bilo jako malo hartija.
Od toga znam dosta tisuca tko je drzao (he he)
Bas me zanima tko prodaje odnosno tko kupuje.

dajte ljudi, ovo je ovo je vec 40% rast od zadnje razine kada sam kupovao. (27,xx)

Necemo euforiju.
Jos fali po meni 50,000 korisnika da ovo postane pravi bal.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

koji pokolj aska [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

jašta. kad nema slobodnih dionica u prodaji.
jedino veću količinu imaju RBA fondovi i oni će malo kočiti daljnji rast vjerujem.
Ovi ostali, neznam tko…
van top 10 iam jako jako malo slobodnih dijonica.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Fascinantno je kako raste. Zanimljivo je da je ovo još uvijek jeftinije od povijesnog prosjeka od kad se trguje dionica (ako se dobro sjećam svoje zadnje računice – 55kn)… 🙂

ja izašao. moderatori su mi cijelo jutro branili da napišem da će iznad 40.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

TILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLT
TILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLT

antiša, očekujemo čestitke od ostalih

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


TILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLT
TILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLT

antiša, očekujemo čestitke od ostalih


Svaka čast majstori trebalo je imati strpljenja i pameti pa pretrpiti šta se sve tu događalo.

Čestitke majstori.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

neka mi netko pokupi 60 komada da odem na wellnes

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kolega Antiša, moj duboki naklon. Još kada bi nam otrili u čemu je ovaj zec….Nažalost nemam dionice, ali mi je iznimno drago zbog vas koji imate.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

hvala,
odmori se, zasluzio sam

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close