OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zapuhivanje … zamor… trenutno hladjenje usijanih glava, napaljenih mladih brokercica koji zude za brzom zaradom, skupim kolima, lakim zenama, plitkim poput samog trzista … I da … To je to.
Optima je naglo stala. Brokercici polako trijezne svoje napaljenoscu i euforijom preplavljene misli…
Sada, tek nekoliko minuta po vrhuncu svima je jasno tko se ovdje kome "kvalitetno prosuo" , po bid-u .. I pocinje jos jedno ispuhivanje.
U nevjerici, brokercici citaju izjavu same kompanije i nadobudno, sasvim ignorantno pomisljaju …
"NE, TO JE UROTA! … NE ZELE PRIZNATI SPAJANJE SA TELE 2 JER I SAMI KUPUJU DIONICE… JUTARNJI ZNA BOLJE…"
Poneki naivac jos ce se zakaciti na ovakvu sasvim iskrivljenu, irealnu pomisao … i platiti danas skuplje ono sto je mogao vec sutra jeftinije.

Dame i Gospodo, dobrodosli , dobrodosli … TOCNO JE 11:59, sada smo svi vec lijepo razbudjeni, zapocinje ovotjedna ZAGREBACKA BURZA!

A Optima… Optima je imala čast svečanog otvaranja.

And it shell be remembered, for all the burned players today .. by Optima’s hot wires 🙂

i jesi završio?! jel to pomalo autobiografski tekst?! jadno kolega, jadno.

manje je više, a više još više

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tajna-vladine-ustede-u-telefoniji-krije-se-u-mudrinicevoj-ponudi-koja-je-sokirala-konkurenciju/536841.aspx

Antiša, jesi utek’o danas zemljače? [tongue]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Nisam, malo mi je ovo, nešto sam pohlepan zadnjih par dana…

Nego jesi li ti utekao iz HT-a, piše u članku da će popušiti čak 68 mil kn u dealu s Jacom?

Kad su u HT-u dali dvostruko nižu cijenu od konkurencije, onda su mogli slobodno dati i besplatno…da Vlada još više uštedi. (Vlada očito "zna" uštedjeti samo ako joj ušteda padne s neba…)

a hebiga, sta cemo sad

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Nije mi ovo više jasno, po 26 kn je nije nitko htio, a ja i Blueman smo bili predmet izrugivanja a sada je odjednom dobro i po 35 kn!
Plaćati ćete vi ovo još i skuplje… [bye]

Ponavljam.
ne očekujte neko izvješće
po meni sve iznad 50 mil kuna operativne dobiti je jako jako dobro..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Nije mi ovo više jasno, po 26 kn je nije nitko htio, a ja i Blueman smo bili predmet izrugivanja a sada je odjednom dobro i po 35 kn!
Plaćati ćete vi ovo još i skuplje… [bye]

Izgleda da treba kupovati kad nitko nece i kad je skupo na tim razinama. Ima takvih jos par na trzistu. [smiley]

Nije bolest sve što boli

Danas je očito potvrđen jučerašnji rast. Čestitam vam kolege dioničari. [thumbsup]

Ovaj Malus iz Seebiza izgleda dobro zarađuje honorarno ?

Tko je platio ovaj članak ?????
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-je-li-optima-telekom-potcijenjena%3f,104706.html

dok je Optima bila na 27 nije mu palo napamet to napisati, ali sada da, pa ako vam treba informacija kako se šuška o ujedinjenju Arapskih Emirata i Optima znate koga treba kontaktirati.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Naravno da je potcijenjena kad se u ove cijene ispod 40 kuna uračunalo sve i svašta negativno ali gle čuda ništa od negative, čak se šuška o spajanjima, rastu korisnika… nema crnjaka više [cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ode ko iz topa..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close