OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo tako, ako je sudbina svih alternativaca zacementirana onda Hakom koa takav nema smisla.
Za sto, da broji prenosene brojeve izmedju HT-a, VIP-a i tele 2?

Koliko ja znam u zadnjih 6 mjeseci je Hakom napravio vise nego u zadnjih 6 godina tkao da tu mora jos jace krenuti.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Određene su nove cijene terminacije poziva u mobilne mreže od 01.01.2011g. Cijena pada s 0,56 kn/min na 0,396 kn/min jedino TELE2 ima pola godine asimetriju od 30%.

Zanimljivo je da su cijene do sada bile iznad europskog prosjeka!

Počela je redaljka sa kuljama, a to je dobar znak. [lol]


Počela je redaljka sa kuljama, a to je dobar znak. [lol]

odličan..budući je samo 5% u minusu, evo 25,00 je zadnja…
jeste zbrojili minuse?

dobro, da budem iskren ja sam očekivao da će se do kraja godine tržiti ko validus i đakovština na 6 do 8 kunića. [undecid]

al ne brinite, sad će dokap!!
tj za male dioničare ide popularno džoranje! [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Mislin da je razlog pada cijene OPTE-R-A najavljena dokapitalizacija u 2011, jer poznata je činjenica da kad se ide u dok. da cijena pada.


Mislin da je razlog pada cijene OPTE-R-A najavljena dokapitalizacija u 2011, jer poznata je činjenica da kad se ide u dok. da cijena pada.

Radila je i ATGR dokap ove godine, sve je stvar po kojoj se cijeni radi i zbog čega se radi.

jel ide ovo u stečaj ili?

Ode, ali u + blokadu

manje je više, a više još više

Ovo vam se zove klin, i sada neka mi netko kaže TA ne funkcionira na nelikvidnim dionicama ovdje sve savršeno štima!

Evo s desne strane:
http://www.poslovni.hr/vijesti/prva-meta-vipneta-metronet-a-potom-bnet-h1-ili-optima-168528.aspx

Vipnetu za prvu fazu akvizicija, procjenjuje se, treba do 200 milijuna eura

Samo nemojte navaljivati nakon što izađe iz blokade ovo vam čudo ima 1 mlrd dugova a Zabi još uvijek nikada nisu ništa uplatili na račun kamata, oprezno i stečaj je u igri! [lol]

Business.hr
Naime, svi su alternativci su u velikim financijskim obvezama, pa je pitanje koliko bi Vipnet nakon možebitne, a sve izglednije kupovine Metroneta mogao krenuti dalje i kupiti još nekoga.

Posljednji financijski pokazatelji govore o kakvim je zapravo dugovima riječ. Alternativni telekom operateri u ovom trenutku imaju vrlo visoke kratkoročne i dugoročne obveze koje premašuju ogromnih 1,8 milijarde kuna, najviše je zadužena Optima više od milijardu, slijedi Metronet s oko 600 milijuna, te H1 Telekom s oko 240 milijuna kuna.


Business.hr
Naime, svi su alternativci su u velikim financijskim obvezama, pa je pitanje koliko bi Vipnet nakon možebitne, a sve izglednije kupovine Metroneta mogao krenuti dalje i kupiti još nekoga.

Posljednji financijski pokazatelji govore o kakvim je zapravo dugovima riječ. Alternativni telekom operateri u ovom trenutku imaju vrlo visoke kratkoročne i dugoročne obveze koje premašuju ogromnih 1,8 milijarde kuna, najviše je zadužena Optima više od milijardu, slijedi Metronet s oko 600 milijuna, te H1 Telekom s oko 240 milijuna kuna.

Kakve su ovo gluposti?
Prema zadnjim izvješćima Metronet, Bnet i H1 su sposobni samostalno financirati svoj dug, jedino Optima još uvijek nije ali s najnovijim odlukama Hakoma i oni će to vrlo brzo moći.

New Report

Close