OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Posto mi je ulaz 4,89kn prinos nakon poreza mi je 8,4%…

Previse love i interesa je unutra da preuzimanje propadne…pa do sada nikad u povijesti ni jedno “normalno” preuzimanje nije propalo…

Da nema tog rizika, ugurao bi unutra preko pola portfelja…

 

Rastimo zajedno...

Da je to neka dobra firma pa ako propadne preuzimanje nema veze. No ovdje ako se nesto izjalovi dionica leti 20% nize

kanabis, 03.10.2021. u 21:56

Da je to neka dobra firma pa ako propadne preuzimanje nema veze. No ovdje ako se nesto izjalovi dionica leti 20% nize

Slazem se…i zato sam unutra samo sa 15%-20% portfelja…

Ali u igri su HT, ZABA i americki fond…lokalni i inozemni giganti…nema straha ovdje, stvar je gotova!!!

P.s. puno sam bio nervozniji na SUKC gdje su arapi bili u igri…

Rastimo zajedno...

Telemach mreža u raspadu, a vi biste trebali imati pravo na raskid ugovora bez naknade

 

Game over za koji dan

 

HAKOM: Moguća skora realizacija prodaje Optima telekoma, a bit će i nova dražba za 5G frekvencije (lider.media)

Nakon ponude Telemacha najbolji scenario je da ne skupe dovoljno za  istiskivanje ili jos bolje  da im netko nakon ponude pokupi na burzi recimo blizu 25 % dionica :). Oni nako te ponude ne bi mogli godinu dana dati drugu ponudu.

 

Status Quo: Roll Over Lay Down

Firmama koje zive na dugu poput Tele 2 i Optime, a koje na taj nacin izvlace profit i ne placaju poreze ili koje se imaju namjeru preprodati nikako ne odgovara imati u suvlasnistvu nekoga ( pogotovo konkurenta ) koji sve zna o tebi. Svakako je bitno istisnuti i povuci se sa burze. Ili ostaviti kakvu sitnez, ali nikako ne ostaviti A1 ili nekoga bliskog A1.

Ovdje je vladanje firmom i njenim financojama  obaveza. Pogledajte kako TCOM izvalci dobit iz HT. A zamislite da UG grupi na Optimi i Teletu 2 ostane A1 ili nekakvi npr kineski ili ruski fondovi u suvlasnistvu.

 

 

Status Quo: Roll Over Lay Down

Koliko će dugo izdržat ovaj na 5,10 da ne zbriše?

laudator, 25.11.2021. u 10:27

Koliko će dugo izdržat ovaj na 5,10 da ne zbriše?

koliko vidim još je tu…dapače, uz početnih 100.000 komada, sad se na toj cijeni prodaje preko 200.000 dionica, dok je ukupna kupnja od 1,90-5,02 kn svega 68.000 dionica…nešto čudno se tu događa…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://www.aztn.hr/ea/wp-content/uploads/2015/05/UPI-034-032021-02011.pdf

Dopuštena koncentacija.

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/40991

Telemachu odobrenje za preuzimanje Optime, ‘malima’ 5,36 kuna po dionici?

New Report

Close