OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koranal, 08.06.2021. u 17:59

Mene zanima. ukoliko se ne ukaže kupac do 10. srpnja, kolika će biti cijena dionice.

pogotovo obzriom na BV dionice koji je simboličnih 0,22 kune (22 lipe)

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

ako ne bude ponuda 10.07. ne vidim što će zaustaviti pad dionice na početne pozicije prije ovog rasta tj 2-2,50 kn..a i kopsejak ima po mojoj računici još cca 200.000 komada pa kad on opet krene kipati po kupnji..

ma da a vi sigurnoradite u vrhu UGa i znate da UG ili A1 nisu predali ponude ‘ ?

Teško je u ovome trenutku predvidjeti što će biti. Stečaj, tj. ne možda strictu sensu stečajni postupak kao takav, nego neki alternativni insolvencijski postupak, poput stečajnog plana, nije nemoguć. Ja da sam interesent za kupnju, tko god da jesam, naravno da bih htio doći do tih stvari i prava što povoljnije. Bilo bi mi daleko jeftinije i sigurnije stjecati sve to za dosta ispod stvarne vrijednosti, bez ikakvih tereta, a time i rizika nego plaćati nekoliko puta više za tzv. share deal. Ne vidim zašto bi itko plaćao milijardu ili više za nešto do čega može doći za 300 milijuna ili manje.

I inače u insolvencijskim postupcima namirenje vjerovnika u iznosu od 25% i više njihovih tražbina je solidno obavljen posao. Čak i razlučni nerijetko popuše jer budu igre i igrice oko kupnje nekretnina na kojima imaju razlučna prava. Dražbe na Fini na koje se javlja par zainteresiranih, maksimalno do kakvih 8 i nitko ne daje ponudu nego se čeka ‘idući krug’ dok početna cijena ne bude 1/4 utvrđene vrijednosti, a nekad ni za toliko nego na 1 kunu pada. Na kraju onaj dobro informiran i još bolje strpljiv i determiniran stječe veliku imovinu za smiješne novce. I bez rizika! Najgore što mu se može dogoditi je da ne uspije na nadmetanju jer netko drugi ponudi više, često i u zadnji čas. No tada dobije novac nazad. A dioničari uvijek gube sve, što je i logično ako promatrate da vjerovnici dobiju 25% max.

trenutna prosječna cijena  je 5,00  kn, 106.500  kom, što je  iznad prosjeka .   sad je neki zastoj, svakako će biti interesantno ovdje . kako kaže kolega  zorangutanraketa 👍 ili torpedo 👎

gta1, 16.06.2021. u 11:41

trenutna prosječna cijena  je 5,00  kn, 106.500  kom, što je  iznad prosjeka .   sad je neki zastoj, svakako će biti interesantno ovdje . kako kaže kolega  zorangutanraketa 👍 ili torpedo 👎

Svi pokazatelji za streloviti rast su tu.Do kraja tjedna bi već 6 kn moglo biti dostignuto.A početkom idućeg slijedi ono pravo.

Još sada kada i Vip skuži da je Ug i zakonski u igri i da ne može više samo čekati i taktizirati biti će itekako zanimljivo.

Crikva1, 16.06.2021. u 12:32

 





gta1, 16.06.2021. u 11:41



 

trenutna prosječna cijena  je 5,00  kn, 106.500  kom, što je  iznad prosjeka .   sad je neki zastoj, svakako će biti interesantno ovdje . kako kaže kolega  zorangutanraketa 👍 ili torpedo 👎

 



 

Svi pokazatelji za streloviti rast su tu.Do kraja tjedna bi već 6 kn moglo biti dostignuto.A početkom idućeg slijedi ono pravo.

bijedan druk bez pokrića

kodi, 16.06.2021. u 20:09

 





Crikva1, 16.06.2021. u 12:32



 

 





gta1, 16.06.2021. u 11:41



 

 

trenutna prosječna cijena  je 5,00  kn, 106.500  kom, što je  iznad prosjeka .   sad je neki zastoj, svakako će biti interesantno ovdje . kako kaže kolega  zorangutanraketa 👍 ili torpedo 👎

 

 



 

Svi pokazatelji za streloviti rast su tu.Do kraja tjedna bi već 6 kn moglo biti dostignuto.A početkom idućeg slijedi ono pravo.

 



 

bijedan druk bez pokrića

Da bez pokrića.Savjetujem da malo popratite zasjedanje Sabora ovih dana. A i samo približavanje 11.7. je itekakav razlog .Ajde vidjet ćemo.U par dana odrađen skok sa 4 na 5 kn.Samo danas +6,20 %.

Crikva1, 17.06.2021. u 08:34

 











U par dana odrađen skok sa 4 na 5 kn.Samo danas +6,20 %.







daj ne laži ljude, opte uopće nije bila pala na 4 kn! kako ti nije neugodno??

budapest !

zvekir, 17.06.2021. u 10:21

 





Crikva1, 17.06.2021. u 08:34



 

 











 

U par dana odrađen skok sa 4 na 5 kn.Samo danas +6,20 %.

 









 

daj ne laži ljude, opte uopće nije bila pala na 4 kn! kako ti nije neugodno??

Prvo kulture malo jer se mi neznamo i nismo zajedno ovce pasli da mi se obraćate se “ti”. A u vezi cijene ispričavam se .Pogriješio sam .Nije pala na 4 nego na 4,2 kn koliko je bila najniža na datum 07.06.

Isto pogriješio sam u vezi skoka te iste cijene.Nije skočila na 5 kn nego na 5,16 kn koliko je bila najviša na jučerašnji dan.

Znači u par dana kako sam napisao(8 radnih) sa 4,2 na 5,16 a ne sa 4 na 5 kn.Isprike još jednom.

 

Novi igrač na ovom “nezanimljivom” tržištu.

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/ceski-igrac-rusi-monopol-telekoma-na-trzistu-internetske-televizije-kao-svoj-adut-istice-cijenu-15081541

 

 

 

 

New Report

Close