OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BV optime je u rukama dionicara. Vi ste prespavali cijele dvije PSN i Optime i H1. Nemate pojma o cemu govorite. BV je pretvoren u dionice. Kuzite ? Firma nema bv. Oduzeto joj je i pretvoreno u dionice. Inace firma, osim druge imovine raspolaze sa 4000 km svoje optike. I sa 150 000 korisnika.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Auu kakva mašinerija negativizma se tu uključila .Zamisli tek pred prodaju ,u samom finalu.Svaki drugi pust se dlkv spominje a bv skoro svaki.Smijesno.BV je bio poznat i prije 2 godine i prije godinu i kad je cijena došla na 9 kn.Međutim tad se to nije bas bilo spominjalo.Nemoguce da je tad bilo zaboravljeno .Ljudi ne nesjedajte na ovakve dušebrižnike koji kao nemaju interesa a tako srčano se svaki dan bore da nam ukažu kako nešto nije u redu.Zar Vam to nije sumnjivo.

BV pretvoren u dionice? Dajte mi to malo objasnite. Ja znam kad se dionice pretvore u BV – kod likvidacije. A kad se BV pretvara u dionice? Kod osnivanja i dokapitalizacija? Ali sve to je uopće apsurdno pričati – o ‘pretvaranju BV u dionice’. Nema veze s teorijom i praksom prava društava. Dajte mi neke izvore – neke stručne, znanstvene članke, knjige… da skužim o čemu pričate. Želim naučiti.

renči, 08.06.2021. u 13:09

BV optime je u rukama dionicara. Vi ste prespavali cijele dvije PSN i Optime i H1. Nemate pojma o cemu govorite. BV je pretvoren u dionice. Kuzite ? Firma nema bv. Oduzeto joj je i pretvoreno u dionice. Inace firma, osim druge imovine raspolaze sa 4000 km svoje optike. I sa 150 000 korisnika.

Kuže oni nego su interesi preveliki tu.Da mi je vidit koliko samo treba vremena da se skupi preko 150 k korisnika ili postavi 4000 km optike haha? Ht mora prodati, ponavljam mora i kupcu je ovo na pladnju.Tako je naloženo preko svih mogućih regulatora od aztn-a , hakoma nadalje.Inače gube upravljanje a bogami neće tete na šalteru od Zabe prodavati duo ili trio pakete.Dokaz da ni svemocni Ht neće moći izigrati prodaju je i povlačenje svojih ljudi iz nadzornog odbora.Nemaju oni više šta tamo raditi.

 

A Hrvatska se je javno i očitovala da joj je prioritet da se razbije duopol .Da dođe netko novi.Tj. štoviše da je on u prednosti kod prodaje Optime.To su i regulative EU pa sad ako se nećemo i time voditi možemo se vratiti na balkanska pravila.Sumnjam da će i ova vlast ma kakva god bila  izigrati i Eu i naše građane i ugasiti i to malo povjerenja šta je ostalo…

renči, 08.06.2021. u 13:09

BV optime je u rukama dionicara. Vi ste prespavali cijele dvije PSN i Optime i H1. Nemate pojma o cemu govorite. BV je pretvoren u dionice. Kuzite ? Firma nema bv. Oduzeto joj je i pretvoreno u dionice. Inace firma, osim druge imovine raspolaze sa 4000 km svoje optike. I sa 150 000 korisnika.

Svaka firma ima BVPS.Bez BVPS nema ni firme.U BVPS ulazi sva materijalna i ina imovina koja se dijeli sa brojem dionica.Dakle i optika i dr.

Izvor:https://www.mojedionice.com/dionica/OPTE-R-A

Mozda je ovo interesantno :Zadrž. dobit i rez.







-679,36 M 4/20


Podaci su na moje dionice sa 2020 godinom.

 

 

Priče da nema interesa su za malo djecu pa Vam predlažem da se prestanete sramotiti s tom tezom. I kao preskupo , neisplativo, dugovi,bv blabla.Jadan A1 sa Slimom jedinim od najbogatijih ljudi na svijetu nema novaca hahaha, Ug Konsolidirana prilagođena dobit prije kamata, oporezivanja, amortizacije i deprecijacije (EBITDA) povećala se za 52,5 posto i iznosi 481,3 milijuna eura u 2020. godini, dok je prilagođena EBITDA u prvom tromjesečju 2021. porasla za 111,8 posto na 179,2 milijuna eura, nema novaca   hahaha. 

A šta se ono još u regiji iz tog sektora može kupiti pogotovo stavljeno na pladanj? Odgovor je Optima.

Pametnom dosta , znalo se tu dosta puta napisati.

Kod prodaje je bitna cijena po kojoj tko prodaje, a cijena je pala sa 6.5 na 4.2 kn u mjesec dana, što je preko 30%, pa je sada OPTE prilika za kupnju, prije odbijanca.

Priča sa DLKV nema nikakve veze sa OPTE, što neki pokušavaju sugerirati, jer je uvijek stvar u vlasniku, a (su)vlasnik Optime je ZABA čija je cjelokupna telekomunikacijska infrastruktura na Optimi, te je to dobitna kombinacija.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

@budfox

povoljna prilika za kupnju će biti kad prodavači budu pri kraju rasprodaje, a ovdje je ostalo još puno dionica….po mojoj računici kopsejak ih ima još oko 200.000 , a raiff banka preko 800.000 i to su jako velike brojke da bi se sada naslijepo uletalo za neku sitnu zaradu kad znaš da ovi mogu u 10 minuta dionicu brutalno zatući dolje….zato je po meni trenutno najbolje biti sa strane sve dok se ne riješi (proda) bar pola tih količina ….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ionako im je potrebno vise od 1,3 miliona dionica da je jako spuste. Ovim tempom tesko.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Može se jako spustit i ko tulipan. Nestane potražnje i da vidite kako se spusti.

renči, 08.06.2021. u 14:42

Ionako im je potrebno vise od 1,3 miliona dionica da je jako spuste. Ovim tempom tesko.

Da sad krenu istresati po kupnji, sa 500.000 komada bi je zatukli na 1 kn.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close