OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A zašto bas 11.07 i to samo dan nakon odluke AZTN o upravljanju sa Optimom

Zanimljivo

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/38087

Svi predloženi od Zabe.Netko mora i to s obzirom da Ht papa…Reklo bi se Pro Forma.Bitno je da se poštuju procedure i nema nikakve muljavine od strane Ht-a.

Dal netko uopće smatra i može zamisliti da će Zaba upravljati Optimom🙂 a Ht više ne smije.Pitanje vremena je samo…

Hmm, u top 10 vidi se da prodaje Kopsejak koji je pred oko mjesec dana imao 643.513 dionica, a sada je na 550.293 dionice što znači da je prodao 93.220 dionica! Ako namjerava izaći do kraja, cijena bi mogla još dolje, zato oprez s kupnjom!

Ignore: KressoM, delux

kolega avax10 proucite materiju. prodao je i dio SAPN. i tamo bi cijena mogla na kunu?

ako zelite kupiti jeftinije rađe napisite to.  😉 🙂

SAPN i OPTE ne mogu u istu rečenicu, to ti je valjda jasno. A to želim li ja kupiti ili prodati to je ipak samo moja osobna stvar pa komentiraj službene podatke, a ne tvoja nagađanja o mojim ulaganjima.

Ignore: KressoM, delux

Crikva1, 01.06.2021. u 13:59

Dal netko uopće smatra i može zamisliti da će Zaba upravljati Optimom🙂 a Ht više ne smije.Pitanje vremena je samo…

Kako ne, pa Zaba postaje 4 operater. Evo još koji dan i na njihovim šalterima će se moći ugovoriti duo ili trio paket.

avax10, 02.06.2021. u 10:11

Hmm, u top 10 vidi se da prodaje Kopsejak koji je pred oko mjesec dana imao 643.513 dionica, a sada je na 550.293 dionice što znači da je prodao 93.220 dionica! Ako namjerava izaći do kraja, cijena bi mogla još dolje, zato oprez s kupnjom!

danas je otišlo još 70.000 dionica što znači da je na oko 480.000 komada. teško da to može prodati na 4,5-4,80 kn ali na 3,5-3,80 bi već mogao

budapest !

Izgleda da izvjesca i poslovanje ipak imaju utjecaja na cijenu dionice iako je dio kolega ovdje tvrdio da su brojke i izvjesca i BV i smanjenja broja korisnika nebitni.Izgleda da je sve to bitno!!!

To je to od pada, sada ide odbijanac, a na dobru vijest ili nagovještaj iste ide streloviti rast.

 

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

@budfox

nema odbijanca dok ne proda do kraja što je naumio , a nakon današnje prodaje (ako je svih 110.000 dionica danas bilo njegovo ) ima još oko 340.000 komada..po meni dno bi moglo biti na oko 3,5 kn

Da ne znam kud ću s novcem, puno rađe bih ga u ovome trenutku ubacio Boeing, nego u Optimu. Masivni rizik, a upitna nagrada.

Svi očekuju da će se prodavati kapital pa ce to biti modus stjecanja infrastrukture Optime. Vjerojatno. Ali postoje i drugi načini, slično stjecanju recimo proizvodnih kapaciteta Leda i u biti niza drugih bankrotiranih kompanija…

Zadržiš se dovoljno dugo unutra, svašta se može dogodit. Može biti silno preuzimanje po 14 kuna po dionici(utemeljeno na čemu točno?) ili može doći do jednog od zakonom predviđenih insolcencijskih postupaka sa vrlo neugodnim ishodom. 😥

New Report

Close