OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Andromeda, 13.05.2021. u 14:06

– 2988 RaiffeisenBank

+ 20000 Addiko Bank

Ovi drugi su izgleda 10 puta uvjereniji u prodaju .

Kakve to ima veze sa “uvjerenoscu” u bilo sto?Vjerovatno se radi o skrbnickim racunima.

Postoji jedna stara poslovica “ne jedu vuci po poruci”!

Ako se vi samo uzdate u nekoga drugog da bi nesto profitirali,bojim se da ste u zabludi.

 

Kupovali su ljudi i DLKV za nekoliko tisuca kuna za dionicu i LKPC  i  mnoge druge,da ne spominjem stecajuse,uvjereni da cine najbolje i da ce ostvariti velike profite.

Mislim da se možemo složiti da je ova dionica za sada odradila svoje – bez nekog signala o prodaji firme (i cijene po kojoj ide prodaja) nema sile koja će pomaknuti trenutnu cijenu dionice u jednom ili drugom smjeru.

Tj. čak bi rekao da je vjerojatniji lagani pad cijene ako oni koji još nisu keširali dobitke odluče da neće čekati dan D.

slovojed, 14.05.2021. u 10:20

Mislim da se možemo složiti da je ova dionica za sada odradila svoje – bez nekog signala o prodaji firme (i cijene po kojoj ide prodaja) nema sile koja će pomaknuti trenutnu cijenu dionice u jednom ili drugom smjeru.

Tj. čak bi rekao da je vjerojatniji lagani pad cijene ako oni koji još nisu keširali dobitke odluče da neće čekati dan D.

da, stagnacija i polagani pad cijene do prve jače korekcije na burzi…..a onda će se pad ubrzati

Ovo s oštrom traje izgleda od stoljeća 7. Nemam dionici ali imam HT i zabu i čekam mada više ni sam ne znam što. Valjda dividende na HT i zabu a možda nešto donese i prodaja

Oštrom je opta

Opte pad na 5,20 kuna. Ovo počinje neugodno podsjećati na nedavni pad dionice Dalekovoda…

Ignore: KressoM, delux

avax10, 28.05.2021. u 10:48

Opte pad na 5,20 kuna. Ovo počinje neugodno podsjećati na nedavni pad dionice Dalekovoda…

baš da

tako smo se svi danima pitali zašto se netko iskrcava na 6 kn bez novih vjesti a kad su vjesti došle cijena se u par dana sunovratila preko -70%!

prst na okidaču i pozorno pratiti da se nešto slično ne ponovi ovdje

koliiki je buk (bv)optime?

Zadnja 5 kn! BV je prema moje dionice 0,22 kn.

Ignore: KressoM, delux

hmm,možda reiff.fond izlazi? problem je što imaju preko 800.000 komada

avax10, 28.05.2021. u 12:00

Zadnja 5 kn! BV je prema moje dionice 0,22 kn.

Pogledajte kada je BV bio 0.22 kn.Ima tomu prilicno vremena,zar ne?Nakon toga su bila “neka izvjesca,ne bas dobra”?

ako reiff. izlazi, to bi značilo kataklizmu ovdje ….ne mislim da su oni

New Report

Close